Nakit Gereksinimi Olan Bireylere İNG Bank'tan 55 Bin TL Ödeme Olanağı, Para ATM’den Alınabilecek…

Nakit Gereksinimi Olan Bireylere İNG Bank'tan 55 Bin TL Ödeme Olanağı, Para ATM’den Alınabilecek…
YAYIN TARİHİ: 21.02.2022 10:25:00

Nakit ihtiyacı olan her vatandaşa İNG Bank’tan 55 bin TL ödeme geliyor. Bu bahsi geride bıraktığımız meblağ, ATM’den çekilebilecek. Son dakika haberi formunda basına yansıyan bu gelişmede prosedür yapan her vatandaşın destekten yararlanabileceği açıklandı.

Nakit ihtiyacı olan her bir vatandaşa İNG Bank’tan 55 bin TL ödeme geliyor. Paralar tamamıyla zAhmetsiz bir şekilde ATM’den çekilebilecektir. İNG doğrultusundan uygulamaya konan kampanyaya müracaat gerçekleştirerek 55 bin TL’lik ödemeyi alabilirsiniz. Bankanın resmi internet sitesinden yapılan duyuruda gereken çoğu açıklama da yer alıyor. Ekonomik yönden problem çeken ve bankalardan da beklediği yardımı göremeyen her bireye İNG Bank makul düzeydeki faiz oranlarıyla kredi onayı alternatifi sunmaya başladı. Verilecek olan bu mühim kredide 36 ay vadelik alternatifler bulunuyor. İNG Bank doğrultusundan başlangıcı oluşturulan bu kampanya son dakika haberi şeklinde herkesle paylaşıldı.

İNG BANK'TAN AÇIKLAMA YAPILDI 


İNG Bank'ın başlattığı bu mühim kampanyada 55 bin TL’lik ödemenin herkese değil bankanın belli müşterilerine uygulanacağı açıklandı. Kampanyada yer almak isteyen bireyler, banka hesaplarının olması durumunda bankanın internet bankacılığı sistemi vasıtasıyla başvuru yapıp sonrasında ise onay alabileceklerdir. Bankanın uygulamaya koyduğu bu mühim kampanyaya dair prosedür gerçekleştirecek olanlara banka hemen neticesi yollayacak.

3 sene vade opsiyonları veren İNG BANK kendi bünyesinden kredi kullanan bireylere de ilk ödeme sürecinde 90 günlük bir erteleme alternatifi sunacaktır. İNG BANK ile müracaatını tamamlamak isteyenler SMS ile kredi başvurusunda bulunabilecekler.
İNG BANK'ın müşterilerine karşı sunmuş olduğu bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kredi notunun ön planda tutulduğunu bilmesi gerekir.

Kredi notu dilenen düzeyde olmayanlara kredi onayı gelmez. Kredi notu yönünden en az 1000 ve üstünde bir notun bulunması durumunda banka kredi onayı verir. Detaylar amacıyla bankayla iletişime geçebilirsiniz.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR