Müthiş Teklif! Vatandaş Apışıp Kaldı! Ayda 1.200 TL Taksitle Araba, 3.100 TL Taksitle Ev Sahibi Olun

Müthiş Teklif! Vatandaş Apışıp Kaldı! Ayda 1.200 TL Taksitle Araba, 3.100 TL Taksitle Ev Sahibi Olun
YAYIN TARİHİ: 19.01.2022 11:01:00

2022 senesinin gelmesi ile eş güdümlü piyasaların düzeleceğine dair umut besleyen vatandaşlar, kötü bir sürpriz ile karşılaştı. Geride bıraktığımız sene içinde ki döviz kuru seviyeleri düşmeye başlamış olmasına karşın araba ve konut fiyatlarında indirim hiç yapılmadı. Otomobil ya da ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar artık ilacı para ve nakit sıkıntısı çözecek olan kurumları araştırdı. Bu bağlamda vatandaşı sevindirecek haberlerden biri de Sinpaş Yapı’dan geldi.

Herkesin bildiği gibi döviz ve altın kurlarında inanılmaz bir artış yaşanmıştı. Bu anlamda bu artışlar zam olarak geri dönmüştü. Bunlardan en fazla zam gören ise konutlar oldu. Piyasalarda ki yükselişlerden direkt olarak etki gören sektörlerden olan araba ve konut sektörleri, kişilerin makul fiyatlar karşılığında kendilerine ait bir mülk ya da otomobil edinmesine engel olmuştu. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

MÜTHİŞ TEKLİF! VATANDAŞ APIŞIP KALDI! AYDA 1.200 TL TAKSİTLE ARABA, 3.100 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLUN


Sinpaş Yapı, bu sene itibari ile de ev ya da vasıta sahibi olmak isteyen vatandaşlar amacıyla ayrıcalıklı kampanyalar düzenlediğini açıkladı. Sinpaş Holding kapsamında tasarlanmış olan yeni otomobil ve konut kampanyaları kapsamında, vatandaşlar aylık 1.200 TL taksit ödeyerek araba sahibi, aylık 3.100 TL taksit ödeyerek de kendi konutlarının sahibi olabilecek.
 
Sinpaş Holding ile Nasıl Ev ve Araç Sahibi Olunur?


Sinpaş Holding’in vasıta ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar amacıyla geliştirmiş bulunduğu çoğu kampanya bulunmaktadır. Vatandaşlar bu kampanyalar kapsamında eğer ki istek belirtirlerse çekiliş usulü ile isterlerse de kendilerinin belirledikleri ödeme uygulaması tarafında makul fiyatlar karşılığında vasıta ve sahibi olabilirler.

Sinpaş Holding Ayrıcalıkları Neler?


1974 senesinden bu yana binlerce bireyi ev ve araba sahibi yapmış olan Sinpaş Holding, çoğu kurumun aksine ev ve vasıta satışlarında rastgele bir peşinat ücreti talep etmez. Holding’in geliştirmiş bulunduğu kampanyalar kapsamında kısa yoldan ve makul fiyatlar karşılığında ev ve vasıta sahibi olmak mümkün.

Sinpaş Holding, vasıta ve ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara satış sürecini kendilerinin planlamasına müsaade eder. Sonuç olarak  vatandaşlar, yüksek peşinatlar ya da bütçelerini sarsacak olan taksit tutarları ile uğraşmadan, satış sürecini uzun vadelere yayabilir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR