Müge Anlı'ya şiddet uygulayan eski eşi kim 'koynumdaki yılan' 2 kez evlenip ayrıldılar kızını...

Müge Anlı'ya şiddet uygulayan eski eşi kim 'koynumdaki yılan' 2 kez evlenip ayrıldılar kızını...
YAYIN TARİHİ: 4.11.2021 10:04:00

​Müge Anlı'nın eski eşi çok ünlü şiddet uygulamıştı kızını göstermiyordu! Kanlı bıçaklı olmuşlardı... Bu kadar ön planda olmasına rağmen özel hayatını gözlerden uzak tutmayı başaran Müge Anlı'nın eski eşinin kim olduğu merak ediliyor. Daha önce aynı kişiyle 2 kez evlenip ayrılan Müge Anlı hakkında bu gerçekler sizi çok şaşırtacak. 

atv ekranlarında sunduğu Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sayesinde Türkiye'nin en güvenilir yüzlerinden biri olan Müge Anlı'nın hayatı hakkında en çok merak edilen konulardan biri eşinin kim olduğu ve sevgilisi olup olmadığı. Kayıpları bulan, faili meçhul cinayetleri çözen ve sosyal sorumluluk projelerine el atan Müge Anlı tek evlilik yaptı ve bu evliliğinden Lidya adından bir kızı bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde evli bir sevgilisi olduğu ve ondan hamile olduğu iddia larına ateş püsküren Müge Anlı'ya atılan bu iftiranın kaynağı ise eski eşiydi. Peki Müge Anlı'nın eski eşi kim? O da çok ünlü..

Müge Anlı, Kanal 6'da kariyerinin başındayken o dönem evli olan Burhan Akdağ ile tanışıyor. Evli ve 2 çocuk babası Burhan Akdağ ile Müge Anlı birbirlerine aşık oluyor ve aşıklar 1993 yılında evlendi. Çiftin evliliklerinde ilk ve tek çocukları olan Lidya Akdağ, 2002 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Müge Anlı'nın kızına dair 1.62 boyunda ve 45 kilo olmasının dışında herhangi bir bilgi ise yok. 


Ancak çiftin evlilikleri Müge Anlı'nın kariyerinin yükselişe geçip, Burhan Akdağ'ın kariyerinin düşüşe geçmesinden sonra sallandı ve Müge Anlı ile Burhan Akdağ çifti 2008 yılında yollarını ayırdılar. Çiftin bu dönemde sık sık tartıştığı ve bu tartışmalar sırasında Müge Anlı'nın boşanmak istediğini dile getirmesiyle çiftin yollarını ayırdı. 
Ancak gelin görün ki Müge Anlı ile Burhan Akdağ ilişkilerine 2. kez bir şans verdiler... Müge Anlı ve Burhan Akdağ çifti, boşanmalarından kısa bir süre sonra tekrar evlenmeye karar verdiler. Burhan Akdağ o dönemi şu sözlerle anlatıyor:

‘3 EVLİLİK YAPTIM 2’Sİ MÜGE ANLI İLE’
3 evlilik yaptım ama 2 eşim var. Müge Anlı'yla 2 kez evlendim. Bir gün tartışmıştık boşanmak istediğini söylemişti. Ben de ‘boşanmazsan…' diye söylendim. Ertesi gün boşandık. Sonra evlendiğimiz tarihte yine evlendik.
3 çocuğum var. İlk eşimden bir oğlum bir kızım var. Oğlum Metehan Amerika’da inşaat mühendisi. Kızım Aslıhan burada müzik öğretmeni. Müge Anlı’dan olan kızım Lidya da şu an okuyor. Aynı zamanda bir dedeyim. Oğlum Metehan’ın 2 kızı, Azra ve Arya var. Onlar da Amerika’da yaşıyorlar.


Ancak bu 2. şans korkunç olaylara sahne oldu. İddialara göre Burhan Akdağ, Müge Anlı'ya şiddet uyguladı.2. kez evlendikten sonra bu kez aile içi tartışmaların boyutu giderek artıyor ve Müge Anlı'nın iddiasına göre Burhan Akdağ kendisine şiddet uyguluyor. Sonrasında Müge Anlı soluğu aile mahkemesinde alıyor.

Mahkeme yaptığı incelemeler sonunda ailenin velayetini anne Müge Anlı'ya verirken, baba Burhan Akdağ'ın iddiasıan göre Müge Anlı kızı Lidya'yı babasına göstermiyor. Burhan Akdaği kızına duyduğu özlemi 'Koynumdaki Yılan' adlı bir kitap yazarak milyonlara duyuruyor. İŞTE MÜGE ANLI'NIN KIZI LİDYA
Müge Anlı ile Burhan Akdağ arasındaki son olay ise koronavirüs pandemisinin başladığı ilk aylarda patla vermişti. Pandemi önlemleri nedeniyle bir süre ekrana çıkmayacağını duyuran Müge Anlı için Burhan Akdağ flaş iddialar ortaya atmıştı. Burhan Akdağ, Müge Anlı'nın evli birinden hamile olduğu için ekrana çıkmadığını iddia etmişti. Müge Anlı bu iddiaları avukatı aracılığıyla yalanlamış ve kızının babası Burhan Akdağ ile yeniden mahkemelik olmuştu.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER