Müge Anlı’dan Kahreden Haber Günbegün Eriyor ‘bu Kadın Yayına Nasıl Çıkıyor Dersiniz’ İtiraf Kendi..

Müge Anlı’dan Kahreden Haber Günbegün Eriyor ‘bu Kadın Yayına Nasıl Çıkıyor Dersiniz’ İtiraf Kendi..
YAYIN TARİHİ: 20.01.2022 15:52:00

2008 yılından bu yana atv ekranlarında kesintisiz olarak yayın yapan Müge Anlı, hafta içi her gün izleyicisiyle buluşuyor. Türkiye’nin en güvendiği isimlerden biri olan Müge Anlı özel hayatını gözlerden uzak tutsa da arada sıra bazı ipuçları vermeyi de ihmal etmiyor. Müge Anlı’nın önceki gün yaptığı yayında ise hastalık açıklaması bir anda magazin gündemine bomba gibi düştü. En çok merak edilen şey ise Müge Anlı’nın programı bırakıp bırakmayacağı. Çünkü Müge Anlı’nın durumu hiç iç açıcı değil…

Müge Anlı bu kez yüzleri güldüren haberler gelmedi. Hem atv ekranlarının hem de Türkiye’nin en güvenilir isimlerinden biri olan Müge Anlı, kayıpları buluyor, faili meçhul cinayetleri çözüyor hem de sosyal sorumluluk projelerine imzasını atıyor. Tüm bunları yaparken bazen yemek bile yemeye vakit bulamadığını söyleyen Müge Anlı önceki gün özel hayatına dair hiç bilinmeyen bir sağlık sorununu paylaştı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deÖnceki gün yayına çıkan bir konuk ‘ben şeker hastasıyım hatırlamıyorum söylediklerimi’ deyince Müge Anlı büyük sırrını açıkladı. ‘sizin şekeriniz de şeker mi? Geçen hafta ölçtürdüm kaç çıktığını söylesem ‘bu kadın nasıl canlı yayına çıkıyor’ dersiniz. Ben onu kendi yöntemlerimle düşüreceğim’ dedi. Müge Anlı’nın bu kritik durumu merak edilen konu ise programı bırakıp, bırakmayacağı. 

Anlı, geçen sezonun sonunda da iştahsızlık sorunu yaşadığını açıklamıştı. Gözler eninde eriyen Müge Anlı bazı yemek yemediğini bu yüzden çevresindekilerin kendisine yemek getirdiğini söylemişti. Hastalıkların ardı arkası kesilmeyen Müge Anlı’nın programı bırakacağına dair ise henüz bir açıklama bulunmuyor. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR