Müge Anlı Esra Erol RTÜK gözlerinin yaşına bakmadı! Ekranda sahtecilik yapınca Acun Ilıcalı bu kez..

Müge Anlı Esra Erol RTÜK gözlerinin yaşına bakmadı! Ekranda sahtecilik yapınca Acun Ilıcalı bu kez..
YAYIN TARİHİ: 21.12.2021 18:52:00

Atv'nin iki sevilen ismi Esra Erol ile Müge Anlı'ya RTÜK'ten soğuk duş. Sık sık sahte konu ve konuklar ağırladığı iddia edilen Esra Erol ile 2008 yılından bu yana atv ekranlarında pek çok konu ve konuya el atan Müge Anlı'nın her an ipi çekilebilir. Yıllar süresinde muadilleri çıksa da tekelliği kimseye bırakmayan Esra Erol ve Müge Anlı'yı izlemek için artık para vermek zorunda kalabiliriz..

Müge Anlı Esra Erol RTÜK gözlerinin yaşına bakmadı! Ekranda sahtecilik yapınca Acun Ilıcalı bu kez... atv ekranlarının sevilen isimleri her an izleyiciye veda etmek zorunda kalabilir. RTÜK kısa bir süre önce bir genelge yayınlamıştı. Bu genelge Esra Erol, Müge Anlı, Fulya Öztürk, Didem Arslan Yılmaz gibi isimlerin programları içindi. Acun Ilıcalı'nın da duruma el attığı iddia ediliyor.

Atv ekranlarında akşam kuşağında yayınlanan, evlendirme programından evrilme Esra Erol'un programının kurgudan ibaret olduğu iddia ediliyordu. Hatta yayından kaldırılacağı da iddia edilmişti. Bu iddiaların ardından bir de RTÜK genelge yayınlayınca, Esra Erol'un atv ekranlarındaki son günleri olabilir. 


RTÜK geçtiğimiz günlerde Müge Anlı, Esra Erol, Fulya Öztürk, Didem Arslan Yılmaz gibi isimlerin programları için bir genelge yayınlamıştı. O genelgede “Kamuoyunun haklı şikayetleri karşısında bu tür programların topyekün kaldırılması zorunluluğu gündeme gelebilecektir. Böyle bir nihai gelişmeyi arzu etmediğimizi belirtmek isteriz” ifadeleri yer almıştı.

Ünlü magazin eleştirmeni Armağan Çağlayan ise konu hakkında 'Ocak ayında bu programlar biter çünkü yapımcılar yana yakıla proje arıyorlar' diyerek iddialarını fitilini ateşlemişti. Bu iddialardan sonra ilk hedefte Esra Erol var. Sık sık sahte konu ve konuklar aldığı iddia edilen Esra Erol, Acun Ilıcalı ile el sıkıştı.

İddialara göre Esra Erol ile Acun Ilıcalı, Exxen'de yayınlanacak bir program için el sıkıştı. Yani kısacası Esra Erol artık ücretli olarak izlenebilecek. Konu hakkında Esra Erol, Acun Ilıcalı cephesinden ise bir açıklama gelmedi. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER