Müge Anlı ‘benim güzel oğlum’ dedi öpücüklere boğdu! Kimse tanımaz ama kardeşi gözümüzün önünde

Müge Anlı ‘benim güzel oğlum’ dedi öpücüklere boğdu! Kimse tanımaz ama kardeşi gözümüzün önünde
YAYIN TARİHİ: 24.11.2021 21:33:00

Son yapılan bir araştırmaya göre Türkiye’nin en güvenilir ikinci ismi seçildi Müge Anlı. Attığı her adım, söylediği her sözle olay yaratmayı başaran ender isimlerden biri olan Müge Anlı bu kadar ön planda olmasına rağmen özel hayatını gözlerden uzak tutmayı başarıyor. Aile üyeleri birer muallak olan Müge Anlı’nın kardeşinin de Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla ekranlarda yer aldığını ve gözler önünde olduğunu duyanlar şaştı kaldı. Bakın Müge Anlı’nın ‘güzel oğlum’ diye sevdiği erkek kardeşi kimmiş.

Müge Anlı ‘benim güzel oğlum’ dedi öpücüklere boğdu! Kimse tanımaz ama kardeşi gözümüzün önünde... 2008 yılında atv ekranlarında sunmaya başladığı Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla bir ekran efsanesine dönüşen, hafta içi her gün tatil demeden yaptığı yayınlarda kayıpları bulan, faili meçhul cinayetleri çözen, sosyal sorumluluk projelerine imzasını atan Müge Anlı bir süre önce yapılan bir ankette Türkiye’nin en güvenilir 2. İsmi seçilmişti. Türkiye’nin en güvenilir ismi ise Haluk Levent olmuştu.

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun olan, yüksek lisans eğitimini Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yapan Müge Anlı kariyerine, Kanal 6’da başladı. Kariyerine başladığında magazin haberciliği yapan Müge Anlı 2006-2008 yılları arasında Şenay Düdek ve Pakize Suda ile birlikte Kanal D ekranlarında Dobra Dobra adlı programın sunuculuğunu üstlendi. Müge Anlı’nın Türkiye’ye adını duyurması bu program sayesinde oldu.


2008 yılında magazinciliği bırakan Müge Anlı, aynı yıl atv ekranlarında Müge Anlı ile Tatlı Sert programını yapmaya başladı. Günümüzde de devam eden Müge Anlı ile Tatlı Sert bir ekran ekolü haline dönüştü ve hali hazırda Türkiye’nin en çok izlediği programlardan biri olmak özelliğini taşıyor. Ancak bu kadar göz önünde olmasına rağmen Müge Anlı özel hayatını gözlerden uzak tutmayı başarıyor.

Mesela Müge Anlı’nın bir erkek kardeşi olduğunu be Müge Anlı ile Tatlı Sert ekibinde yer aldığını biliyor muydunuz? Müge Anlı’nın, Mert Efe Anlı adında bir kardeşi var o da programın editör kadrosunda yer alıyor. Geçen sezonun finaline tüm Türkiye’ye tanıttığı kardeşi için Müge Anlı şu ifadeleri kullanmıştı: "Onun adını ben koydum, bütün hastanede ‘bizimki güzel, sizinkisi çirkin" diye gezdirdiğim benim bebeğim, güzel oğlum." İşte Müge Anlı'nın kardeşi...


 Müge Anlı’nın Burhan Akdağ ile bir dönem evlilik yaptığı, Lidya Akdağ adında bir kızı olduğu, annesinin öğretmen olduğu, babası Ali İhsan Anlı’yla annesinin boşanmış olduğu ve aralarının pek iyi olmadığı da Müge Anlı hakkında bilinenlerden bazıları.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER