Merkez Bankası Biraz Önce Açıkladı, Faizsiz 15.000 TL Ödemede Son Günler, Başvuru Yapan Hemen Alacak

Merkez Bankası Biraz Önce Açıkladı, Faizsiz 15.000 TL Ödemede Son Günler, Başvuru Yapan Hemen Alacak
YAYIN TARİHİ: 2.02.2022 14:00:00

Faizsiz olarak para almak her vatandaşın hayali olmaktadır. Bu anlamda Merkez Bankası biraz önce açıkladı ve başvuru yapan 15.000 TL alacak. Merkez Bankası son dakika olarak yapmış bulunduğu bildirimde faizsiz olarak 10.000 TL kredi veren bankaları açıkladı.

Faizsiz nakit kredi kullanmak isteyen vatandaşlara belirti edilen koşullar bağlamında 
ülkemizde yer alan katılım bankaları vasıtasıyla para alabilirsiniz. 15.000 TL'ye kadar ödenecek olan bu nakit kampanyasına müracaat gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar aynı gün onay alabilirler. 36 ay vadeye kadar kullanacağınız faizsiz nakit kredisi kampanyasına katılmak isteyen vaatndaşlar hem kamu katılım bankaları bağlamında para alabilirler. 
İhtiyaç Kredisi olarak verilebilecek 15.000 TL nakit kampanyasına katılacak olan vatandaşlar İslami şartlara makul olarak banka üzerinden destek kampanyasından faydalanabilecekler. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 

Kuveyt Türk katılım Bankası üzerinden 15 bin TL ödeme


Kuveyt Türk katılım Bankası üzerinden 15 bin TL'ye kadar gereksinim kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar belirti edilen şartlara makul olmaları halinde anında neticesi alabiliyor. Düşük kar payı oranları ile birlikte faizsiz destek kredisine müracaat yapmak isteyen vatandaşlar 90 gün ertelemeli 36 ay vadeli kredi müracaatı bağlamında bankadan resmi internet sitesine başvurusunu yapabilir eğer internet yok ise en yakın Kuveyt Türk katılım Bankası şubesine gidebilirsiniz. Kuveyt Türk katılım Bankası şubesine gittikten sonra belirti edilen şartlara makul olan vatandaşlar anında kredi onayı alabilir ve 15.000 TL kredi kullanabilir. 

Ziraat katılım Bankası 15.000 TL nakit ödemesi


Ziraat katılım Bankası üzerinden 15 bin TL'ye kadar nakit ödemesi gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar belirti edilen şartlar dahilinde 36 ay vadeli faizsiz 15 bin TL kullanabilir. SGK-SSK ve Bağkur'lu emekli olan kişiler ise emekli maaşına Ziraat katılım Bankası şubelerinden almaları halinde 15.000 TL nakit ödemesi amacıyla kampanyaya müracaatta bulunabilir. Size en yakın Ziraat katılım Bankası şubesine giderek 15.000 TL amacıyla müracaatta bulunabilir sonucunu anında öğrenebilir ve kredi tüketimini gerçekleştirebilirsiniz. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR