‘Menejerimi Ara’da Üzücü Veda! Kansere Yakalanan Canan Ergüder Diziye Duygusal Sözlerle Veda Etti...

‘Menejerimi Ara’da Üzücü Veda! Kansere Yakalanan Canan Ergüder Diziye Duygusal Sözlerle Veda Etti...
YAYIN TARİHİ: 26.04.2021 14:17:00

Meme kanseri nedeniyle 'Menajerimi Ara' dizisine veda eden Canan Ergüder, “Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. “dedi. Diziye veda eden Canan Ergüder ‘e ekip arkadaşları duygusal bir uğurlama düzenledi.

Meme kanserine yakalanan ve kemoterapi tedavisine başlayan oyuncu Canan Ergüder, başrolünü oynadığı ‘Menajerimi Ara’ dizisinin son çekim gününden çektirdiği fotoğrafları Instagram hesabından paylaşarak, diziye veda etti.

“ÖNEMLİ OLAN FAZLA SARSILMADAN YOLLA BERABER AKABİLMEK”


Ergüder, paylaşımına “Bazen izlediğimiz yol beklenmedik bir viraj alabiliyor. Önemli olan fazla sarsılmadan yolla beraber akabilmek. Bildiğiniz gibi sağlık sebeplerinden dolayı işime bir süreliğine ara veriyorum. Bu gece Menajerimi Ara’da oynadığım son bölüm olacak. Feris Dikmen’e zamansız veda etmek bana zor gelse de onu oynayabilmiş olmak benim için büyük bir zevkti” notunu kaydetti.

TÜM OYUNCU ARKADAŞLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Sosyal medya hesabı üzerinden herkese teşekkür eden Ergüder, “Bana bu süreçte yol gösteren yönetmenlerim Ali Bilgin, Deniz Çelebi Dikilitaş ve Elif Turgay’a ve bana bir harita veren Dix Pour Cent dizisi yanı sıra Yelda Eroglu, Yesim Çıtak, Ekin Atalar’a, ekranda beni muhteşem gösteren başta Selim Demiratar olmak üzere tüm kamera arkası ekibime, beraber oynarken paslaşmaktan büyük zevk aldığım tüm oyuncu arkadaşlarıma ve bana partnerliğiyle örnek olan Serhat Teoman ‘a sonsuz teşekkür ederim” dedi.

Sanatçıya, hayranlarından ve ünlü isimlerden binlerce geçmiş olsun mesajı geldi.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR