Memur, Emekli, Kamu Çalışanı Açıkta Kalmayın! Halkbank, Vakıfbank Ve Akbank Binlerce Lira Veriyor

Memur, Emekli, Kamu Çalışanı Açıkta Kalmayın! Halkbank, Vakıfbank Ve Akbank Binlerce Lira Veriyor
YAYIN TARİHİ: 22.01.2022 11:39:00

Kamu çalışanları ve memuru mutlu edecek muhteşem bir müjde geldi. 2022 yılı için zam isteyen memurlara güzel zam destekleri geldi. Memur için emekli olanlara ek zam gelirken, memurların zammı da Ocak ve Temmuz için %7.5 şekilde belirlendi. Ocak ayının 2022 yılı itibariyle de memurlara verilecek olan zammın %30.5 oranında olması belirlenmiş oldu. Memur emeklisi ve memurlara yönelik olarak gelen zam açıklaması da kamu sektöründe çalışanların elini rahatlatmış oldu.

Kamu sektöründe çalışanlar için sunulan imkanlar bunlarla geçerli değil. Aynı zamanda da bankalar aracılığıyla da kamudaki çalışanlara özel olarak tatmin etmeyi başaracak kampanyalara yer verilecek. Bankaların özel limitleriyle memurlara sunacakları kredi çözümleri, daha rahat hareket edebilme alanı yaratmasına neden olacak. Düşük faizli kredi müjdesi gündeme geldiği zaman özellik kamu bankalarının ön plana çıktığını rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Kamu Çalışanları İçin Düşük Faizli Kredi Olanağı Gerçekleşiyor!


Tüm kamu sektörü içerisinde yer alan memurlar için geçerli olacak düşük faizli kredinin detayları da merak konusu olmayı başardı. Sadece devlet bankaları değil aynı zamanda da özel bankalar tarafından da mamura özel düşük faizli kredi verilecek. Halk Bankası, Vakıfbankası haricinde memurlar için Akbank gibi özel bankalarında desteği olmaya başlayacak. Kamuya özel ihtiyaç kredisi adı altında artık kredilerin çok kolay şekilde kullanılabilirliği sağlanmış olacak.


Özel ve Devlet bankaların sağlayacağı düşük faizli kredinin, 3 ay ertelemeli ödeme planı bulunuyor. Aynı zamanda kredinizi çektikten sonra uzun vadeli bir şekilde ödemelerinizi yapabilecek olmanız bir diğer güzel yanlarından biri olmaya başlayacak. %1.09 oranlarında faizlerle ihtiyaç kredisini sunmaya devam edecek olan bankaların bu desteğinden kamu çalışanları yararlanmaya başlayacak.

Kamu Çalışanlarına Bankalardan 2022 Kredi Duyurusu


Kamu çalışanları için bankalarda harekete geçti. 2022 yılına özel kullanabileceğiniz çok avantajlı kredilerine yer verdi. Bankadan bankaya her ne kadar faiz oranları değişiklik gösteriyor olsa da tüm bankaların faizlerini düşük tutmuş olduğu gözlerden kaçmayacak. Çekeceğiniz kredilerinizi ise 3 ay erteleyerek ödeme imkanına sahip olabileceksiniz.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR