Meclisten Geçti! Ödemeler Pazartesi Sabahı Başlayacak! Beklenen Müjde Vatandaşlara Geldi!

Meclisten Geçti! Ödemeler Pazartesi Sabahı Başlayacak! Beklenen Müjde Vatandaşlara Geldi!
YAYIN TARİHİ: 21.11.2021 11:55:00

Beklenen Müjde Vatandaşlara Geldi! Meclisten Geçti! Ödemeler Pazartesi Sabahı Başlayacak. Devlet tarafından destekli şekilde verilecek olan bu kredi kampanyasına katılmak isteyen kişiler şartları sağlamaları taktirde anında onay alacak. Mecliste konuşulan ve karar bağlanan açıklamaya göre vatandaşlara borçlarını ödemeleri için borç kapatma kredisi verilecek. Borç kapatma kredisi bilindiği gibi tüm bankalar tarafından veriliyor. Fakat burada ayrılan yanı Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından verilecek olması. 

Herkesin dört gözle beklediği o müjde nihayet geldi vatandaş bayram etti. 
Son dakika haberi sonrasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına güzel haber verildi. Pazartesi sabahı ödemeler başlıyor. Pazar sıkıntısı çeken vatandaşlara onay alamasalar bile kredi verilecek. 


ANINDA KREDİ TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARINA MAHSUS

Daha önce bankalara başvuran fakat kredi onayı alamayan vatandaşlar için uygulanan bu kampanya oldukça ilgi görecek. Bu yasa ile vatandaşlar kredi onayını anında alacak ve aldıkları nakit paralarla borçlarını kapatacak. Borç kapatma kredisi aldıktan sonra bankalara olan dağınık borçlarınızı tek çatı altında toplayarak ödeyebilirsiniz. Bu bağlamda hızlı bir şekilde onay alabilirsiniz. 

Bankalara olan borçlarını kapatmak isteyen kişiler Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbankasına başvuru yapabilirler. Bu parayı almak için şubeye gitmeniz gerekiyor. Bankalar sizden çeşitli evraklar isteyebilirler. Başka borçlarınız varsa bu kampanyadan yararlanamazsınız. Borçlarınız bankalara olmak zorundadır. 
BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Daha önce anlattığımız borç kapatma kredisi meclisten geçtikten sonra yapılması gerekenler oldukça kolay. Şubelere giderek işlemleri yapabileceğiniz gibi, şubelere gitmeden de bu işlemleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Ama şubeye gitmeniz daha yararlı olacaktır. Online yapmak isterseniz başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Devlet destekli başvuru formu aktif olunca sayfamızda vereceğiz. 

Başvurunuzu hallettikten sonra, kredi değerlendirmesi ilgili bankaların genel müdürlükleri tarafından yapılacak. Bu bağlamda eğer kredisiniz onaylanırsa bilgilendirme SMS'i alacaksınız. Krediniz onaylanır onaylanmaz paranız hesabınıza yatacak. Ve en yakın ATM'den gidip paranızı çekebileceksiniz.  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER