MEB-Valilik 22 Aralık Düzce-Karabük'te Okullar Tatil Mi? Düzce-Karabük Yarın Kar Tatili Var Mı?

MEB-Valilik 22 Aralık Düzce-Karabük'te Okullar Tatil Mi? Düzce-Karabük Yarın Kar Tatili Var Mı?
YAYIN TARİHİ: 21.12.2021 17:30:00

MEB-Valilik 22 Aralık Düzce-Karabük'te Okullar Tatil Mi? Düzce-Karabük Yarın Kar Tatili Var Mı? Düzce ve Karabük'te yaşamı olumsuz yönde etkileyen kar yağışı ardından merak edilen "Düzce ve Karabük'te okullar tatil mi Aralık 2021? Düzce ve Karabük valiliği okullar tatil mi 2021?" soruları cevap buldu. Düzce ve Karabük Valiliği'nden öğrencilere mesaj var. İşte detaylar...

MEB-Valilik 22 Aralık Düzce-Karabük'te Okullar Tatil Mi? Düzce-Karabük Yarın Kar Tatili Var Mı? 21 Aralık gündüz saatlerinde, Düzce ve Karabük'te etkisini gösteren kar yağışı, Pazartesi akşamını beyaza bürüdü. Bunun hemen ardından öğrenciler Salı okulların tatil edilip edilmeyeceğini merak etti. Velileri ve öğrencileri yakından ilgilendiren "Düzce ve Karabük'te okullar tatil mi Aralık 2021? Düzce ve Karabük Valiliği okullar tatil mi 2021?" sorularının yanıtlarına haberimizde yer verdik.DÜZCE VE KARABÜK'TE YARIN 22 ARALIK SALI OKULLAR TATİL Mİ? 
DÜZCE VE KARABÜKVALİLİĞİ OKULLAR TATİL Mİ 2021?


Düzce ve Karabük'te etkisini artıran kar yağışı, şehirde olumsuzluklara neden olmaya devam ediyor. Bazı vasıtalar yolda mahsur kalırken, karın kalınlığı yarım metreyi aştı. 
Düzce ve Karabük Valiliği'nden açıklama henüz gelmedi gelir gelmez haberimizde detayları vereceğiz. 

İşte Meteoroloji'den oluşturulan açıklama...

Yapılan son değerlendirmelere göre; bugün akşam saatlerinden sonra Batı Karadeniz'de etkisini arttırması beklenilen yağışların Zonguldak, Bartın, Düzce, Karabük ve Kastamonu'nun kuzeyi ile Sinop'un sahil kesimlerde yağmur ve karla karışık yağmur, iç ve yüksek kesimlerde yoğun Kar Yağışı (20 cm üzeri) şeklinde olması bekleniyor. Yağışların 21.12.2021 Salı günü sıcaklık düşüşü ile eş güdümlü sahil kesimlerde de kar yağışına döneceği ön görü ediliyor. Bölgede yoğun kar yağışlarının oluşturabileceği ulaşımda aksamalar, buzlanma ve don vakası gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerekmektedir.METEOROLOJİ'DEN SOĞUK HAVA UYARISI

Meteoroloji, yarından itibaren Ege ve Akdeniz sahil kesimi dışında kalan kesimlerde sıcaklıkların hissedilir derecede düşeceği, bilhassa kuzey, iç ve doğu kesimlerde mevsim normallerinin 4 ila 10 derece altında seyredeceğini duyurdu.

Salı ve Cuma günleri arasında birtakım büyükşehirlerimizde beklenilen en düşük ve en yüksek hava sıcaklıkları;

ANKARA -9/-2


İSTANBUL 0/6

İZMİR 5/14

KONYA -12/0

SAMSUN 1/10

TRABZON -1/7

ERZURUM -19/-6

DİYARBAKIR -5/6

DÜZCE HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ

KARABÜK HAVA DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER