‘Masumiyet Dizisinin Hale’si Hülya Avşar’a Uygulanan Filtre Avşar Kızı’nı Dillere Düşürdü

‘Masumiyet Dizisinin Hale’si Hülya Avşar’a Uygulanan Filtre Avşar Kızı’nı Dillere Düşürdü
YAYIN TARİHİ: 2.04.2021 09:28:00

'Masumiyet' dizisinde 'Hale' rolünü canlandıran Hülya Avşar, sosyal medyanın diline düştü. Yayınlanan son bölümde Avşar'ın yüzüne uygulanan filtre alay konusu oldu.

Yıllar sonra yeniden bir dizi projesi ile ekranlara dönen Hülya Avşar sosyal medyanın diline düştü. Masumiyet dizisinde 'Hale Ilgaz'ı oynayan Hülya Avşar yüzüne uygulanan filtre ile dikkatleri çekti. Dizinin son bölümünde kullanılan özel filtre ile tüm yüz hattı flulaştırıldı. Tüm oyuncular aynı kamera ile görüntülenirken, Hülya Avşar'a özel filtre uygulanması dalga konusu oldu. Avşar’a uygulanan filtre nedeniyle oyuncunun burnunun kaybolduğu görüldü.
“HÜLYA AVŞAR’IN YÜZÜNÜ ARIYORUM”

Sevilen dizinin yayınlanan son bölümünde yüzüne gerçeğin de ötesinde filtre uygulanan Hülya Avşar, sosyal medya kullanıcıları tarafından  alay konusu oldu. Avşar kızının filtreli yüzüne kullanıcılar, "Hülya Avşar'la sırlar dünyasına yolculuk", "Hülya Avşar'a nasıl bir filtre uygulandıysa artık kadının burnu yok", "Hülya Avşar'ın yüzünü arıyorum" , “Hülya Avşar’ın yüzünü aramaktan diziyi izleyemiyorum” şeklinde yorumlar yapıldı.

“BEN DE AYNI FİKİRDEYİM”

Gelen yorumlar üzerine Hülya Avşar, kendisi için yapılan bir caps’i sayfasından paylaşarak, “Ben de aynı fikirdeyim” sözleriyle durumunu ti’ye aldı.

“YALNIZLIĞA ALIŞTIM”


Öte yandan Hülya Avşar geçtiğimiz günlerde Yeniköy'de yağmura rağmen yürüyüş yaptı. 2011'den beri kalbi boş olan oyuncu, özel hayatına dair açıklamalarda bulundu.

"Sizi ne zaman biri ile göreceğiz?" sorusuna Avşar şöyle yanıt verdi: "Hayatıma öyle pat diye kimse giremez. Evveliyatı olması lazım. Daldan dala konma durumu da hiç bana göre değil. Zaten yalnızlığa alıştım. Düzenimi bozmak istemiyorum. Böyle mutluyum. Özgürlük kadar güzel bir şey var mı ki? Hem önümüz yaz, gerek yok." 

“AŞIK OLACAĞIM ADAM BENDEN GÜÇLÜ OLMALI”

Hülya Avşar daha önce bir erkeğin en çok dişlerine, tırnaklarına, zekasına, kültür seviyesine ve espri kabiliyetine dikkat ettiğini söylemiş, "Aşık olacağım adamın benden güçlü olması lazım.

Başarılara imza atmalı, para kazanmalı, spor yapmalı. 'Her an beni bırakıp gidebilir' diye hissetmeliyim. Başka türlü yürümez çünkü. İlişkide kalıcılık önemli. Yaşı benden küçük genç sevgili de istemem. Mümkün değil, olmaz" demişti.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER