Masterchef’ten elenen isim ifşa! Atıp tuttu ama yol göründü ‘torpilin daniskası’ Reyting için...

Masterchef’ten elenen isim ifşa! Atıp tuttu ama yol göründü ‘torpilin daniskası’ Reyting için...
YAYIN TARİHİ: 1.01.2022 16:11:00

Torpil, adam kayırma, reyting düşüşü ve kaygısı, pasif yarışmacılar, aşklar, aldatanlar, aldatılanlar… TV 8’in fenomen yarışma programı Masterchef’in 2021 sezonu yemeklerden çok magazinel konularla gündeme geldi bu sezon. Reyting kaybı yaşandığı bilinen Masterchef’te, bir de yetenekli yarışmacılar bir bir gönderilince sular iyice kaynadı. Finale artık günler kala Masterchef’ten eleneceği ifşa olan isim bir anda ortalığı karıştırdı. İşte Masterchef’ten elenecek o isim. 

Tv 8 ekranlarında seyirci karşısına çıkan Masterchef’in finaline artık sayılı günler kaldı. 4.sezonu yayınlanan fenomen yarışma programı artık 4.şampiyonunu bulmak için gün sayıyor. Bu sezon yemeklerden çok daha çok magazinle gündeme gelen Masterchef’in son 6’sında heyecan doruktayken, bu hafta elenecek ismin ifşa olduğu iddia edildi. Peki bu hafta Masterchef’ten elenen isim kim olacak? İşte sosyal medya fenomeni Ata Benli’nin sosyal medyaya bomba gibi düşen o iddiası ve gelen yorumlar. 

Yerini 15 Ocak’ta başlayacak olan Survivor’a bırakacak olan Masterchef 4.şampiyonunu arıyor. Jüri koltuğunda Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun oturduğu Masterchef bu sezon pek çok skandalla gündeme geldi. En çok konuşulanlardan biri de torpil iddialarıydı. Özellikle bazı yarışmacılara torpil yapıldığı çok konuşuldu bu sezon. Hatta erken elenmemesi gereken pek çok isim de elendi izleyiciye göre. Yarışmanın finaline sayılı günler kala elenecek isimin ifşa olduğu iddia edildi. O isim ise gündeme bomba gibi düştü!
Sosyal medya fenomeni Ata Benli, Masterchef’in son 6’sından yarışmaya veda edecek ismi ifşa etti. Ata Benli’nin ‘kesin eleniyor’ dediği isim ise girdiği polemiklerle bilinen Burcu Önal. Uzak Doğu kültürüne tutkusuyla bilinen Burcu Önal’ın elendiği iddiası sonrasında ortalık karıştı. Peki çok sosyal medya kullanıcısı ‘Burcu’yu sevmem ama hakkı yenmiş olur’, ‘resmen adam kayırıyorlar Dilara ya da Tahsin gitmeli’ gibi yorumlarda bulundular. Masterchef’in son 6’sına veda edecek isim ise 2 Ocak 2022 akşamı belli olacak. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER