Masterchef’in kurgusunu ifşa etti Tunahan... Acun Ilıcalı fena bilendi dünyasını başına yıkacak!

Masterchef’in kurgusunu ifşa etti Tunahan... Acun Ilıcalı fena bilendi dünyasını başına yıkacak!
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 10:19:00

​Acun Ilıcalı fena bilendi dünyasını başına yıkacak! Masterchef’in kurgusunu ifşa etti Tunahan... Masterchef’e katıldığı günden bu yana elenmesine rağmen en çok konuşulan isimlerden biri Tunahan Ak. Yarışmaya katıldığı ilk bölüm söylemleriyle herkesi kırıp geçiren Tunahan Ak bir anda Instagram’da binlerce takipçi edinmişti. Tabi Tunahan Ak bir yandan güldürmeye bir yandan da yarışmadaki iddiasını sürdürmeye devam ediyordu.

Masterchef’in kurgusunu ifşa etti Tunahan... Acun Ilıcalı fena bilendi dünyasını başına yıkacak! TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef’in Türkiye’ye tanıttığı bir isim Tunahan Ak. İlgin söylemleri ve hal hareketleriyle çok konuşulan Tunahan Ak, yarışmaya çok erken veda etti etmesine ama çenesi bir türlü durmadı. Önceki gün elenen yarışmacılara 2. Şansın verildiği bölümde yeniden yarışmaya girmek için gelen Tunahan yine başaramayınca hızını alamadı. Masterchef Tunahan Ak bu kez yarışmanın kurgu olduğuna dair bir hamle yaptı. Acun Ilıcalı aforoz etse yeridir. İşte detaylar…

Ancak gelin görün ki Tunahan Ak’ın yemekteki iddiası fos çıktı. Bazıları dışında yaptığı yemekler bir türlü şeflerden onay alamayan Tunahan Ak, çekirge bir sıçrar iki sıçrar misali sonunda yarışmaya veda etti. Masterchef için büyük bir reyting kaynağı olan Tunahan Ak’ın vedası oldukça erken bir vedaydı bu açıdan ama yarışmada da gastronomi açısından bir geleceği yok gibiydi.


Yarışmadan elenmeyi hazmedemeyen Tunahan Ak gerek Instagram hesabında gerekse Youtube kanalında sık sık Masterchef ve Masterchef yarışmacılarını hedef alan açıklamalar ve paylaşımlar yapıyordu. Bazı isimleri hedefine koyan Tunahan Ak geçtiğimiz günlerde Masterchef’te yeniden boy gösterdi.Bu kez 2. Şans için.

Yarışmadan elenen yarışmacılara 2. Bir şansın verileceği Masterchef özel bölümüne katılanlardan biri de Tunahan Ak’tı. Varını yoğunu ortaya koyan Tunahan Ak ne yaptıysa olmadı. Masterchef’e geri dönen isimler Görkem Demiral ve Azize Polat olmuştu. Masterchef’e geri dönemeyen Tunahan Ak yine hazmedemedi ve bu kez gerçekten çıldırtacak bir hamleye imzasını attı.


Sosyal medyayı aktif olarak Tunahan Ak, Masterchef’in kurgu olduğuna, Görkem ve Azize’nin Masterchef’e geri dönmesinin bu kurgunun bir ayağına dair yapılan bir paylaşımı beğendi. Tunahan Ak’ın bu hamlesi ‘Masterchef’in bir kurgu olduğunu mu söylemeye çalışıyor?’ algısına neden oldu. Tunahan Ak’tan henüz bir hamle gelmese de bu beğeni Acun Ilıcalı’nın canını sıkacağa benziyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER