Masterchef’i Terk Etti Her Şeyi Sosyal Medyada İfşa Etti! Emre Büber’den ‘Mobbing, Zorbalık’ Bombası

Masterchef’i Terk Etti Her Şeyi Sosyal Medyada İfşa Etti! Emre Büber’den ‘Mobbing, Zorbalık’ Bombası
YAYIN TARİHİ: 5.01.2022 17:02:00

TV 8 ekranlarının fenomen yarışma programı Masterchef’in finaline artık sayılı günler kaldı. Hasan ve Sergen’in son 4’lü garantilediği yarışma, Survivor’ın başlayacağı 15 Ocak’tan önce sona erecek. Ancak şu sıralar finale kalan yarışmacılardan çok eski yarışmacılar konuşuluyor. Onlardan biri de Emre Büber. Yarışmanın en büyük şampiyonluk adaylarından biri olan Emre Büber yarışmadan kendi isteğiyle ayrılmıştı. Hastalandığı iddia edilen Emre Büber aylar sonra ilk kez konuştu ama tam konuştu. 

Masterchef 2021’in en büyük şampiyonluk adaylarından biriyken, 11.haftada sürpriz bir şekilde elenmişti Emre Büber. Yarışmada çok zor günler geçirdiğini söyleyen, psikolojisine sahip çıkamadığını belirten Emre Büber, tabağını bile isteye tamamlamamış, yarışmadan bilerek elenmişti. Hatta Somer Sivrioğlu ‘bizim bildiğimiz Emre bu tabağı tamamlardı’ sözleriyle de sitem etmişti. Emre Büber’in ayrılığı hakkında pek çok iddia ortaya atıldı sonrasında. Önce sevgilisi Iraz Altıntaş ile sorunlar yaşadığı söylendi. Ardından oğlunu çok özlediği iddia edildi. Son bombayı ise sosyal medya fenomeni Ata Benli patlattı. Ata Benli’nin iddiasına göre Emre Büber, Parkinson hastasıydı ve tedavisi yüzünden yarışmadan çekilmişti. Ancak bu iddiaları daha sonra Emre Büber kendi ağzıyla yalanlamıştı.

Emre Büber’in elenmesinin gizemi aylar sonra çözüldü. Masterchef’in sessiz çocuğu Emre Büber sosyal medyada açtı ağzını yumdu gözünü. Masterchef’teyken zorbalığa ve mobbinge maruz kaldığını söyleyen Emre Büber’in paylaşımı kısa sürede sosyal medyayı salladı. İşte Masterchef’ten bilerek elenen Emre Büber’in sosyal medyayı sallayan o paylaşımı.


 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER