Masterchef Tahsin boşa sallamıyormuş şaibeli ilişkiler yarışması… Torpili Acun Ilıcalı’dan çıktı!

Masterchef Tahsin boşa sallamıyormuş şaibeli ilişkiler yarışması… Torpili Acun Ilıcalı’dan çıktı!
YAYIN TARİHİ: 7.11.2021 11:53:00

​Torpili Acun Ilıcalı’dan çıktı! Masterchef Tahsin boşa sallamıyormuş şaibeli ilişkiler yarışması…  TV 8’de torpil depremi artık izleyici bunları yemiyor. Acun Ilıcalı’nın kanalı TV 8’de yayınlanan Masterchef’te yarışan Tahsin Küçük daha önce de örneklerine rastladığımız gibi torpilli çıktı. Acun Ilıcalı ve Tahsin Küçük’ün bu görüntüleri ‘pes’ dedirten cinsten.

Jüri koltuğunda Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun oturduğu Masterchef birbiri ardına skandallarına devam ediyor. Masterchef’in şaibeli yarışmacılarına bir yenisi daha eklendi artık güven kalmadı. TV 8’de yayınlanan Masterchef yarışmacılarından Tahsin Küçük’ün Acun Ilıcalı’dan torpilli çıkınca olanlar oldu. Bu durum sosyal medyada ‘şampiyon şimdiden belli’ yorumlarına neden olurken gerçekler de böyle bir bir ortaya çıktı.

Oldukça iddialı yarışmacılar bulundursa da reyting beklentilerinin çok çok altında kalan Masterchef 2021'in en çok konuşulan isimlerinden biri Tahsin Küçük. Sempatik tavırları ve iddialı tabaklarıyla ön plana çıkan Tahsin Küçük'ün Acun Ilıcalı ve Burcu Esmersoy'dan torpilli olduğu ortaya çıktı. Peki ama nasıl?

İki lafından biri 'ben kazanacağım' olan Tahsin Küçük'ün yaptığı tabaklarda bunu gösteriyor. Tahsin Küçük daha şimdiden şampiyonluk adaylarından biri olarak gösteriliyor. Ancak gelin görün ki Tahsin Küçük'ün bu özgüveninin boşa değil geçmişten gelen bağlar olduğu ortaya çıktı. Daha önce de pek çok şaibeyle zan altında kalan Masterchef yine damgalandı.


Masterchef Tahsin Küçük'ün, Acun Ilıcalı ve Burcu Esmersoy'la olan geçmişi herkesi şaşırttı. Tahsin Küçük hakkında araştırma yapanlar Tahsin Küçük'ün daha önce de yolunun TV 8 ekranlarından geçtiğini görenler şaştı kaldı. Meğer Tahsin Küçük daha önce Burcu Esmersoy'un sunduğu Ver Fırına adlı yarışmada yarıştığı ortaya çıktı.Daha önce katıldığı yarışmada başarılı olamayan Tahsin Küçük'ten bu kez herkes başarı bekliyor. DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER