Masterchef Pelin unutulmaya başlayınca çareyi soyunmakta buldu! O dekolteye Danilo Şef çok kızacak

Masterchef Pelin unutulmaya başlayınca çareyi soyunmakta buldu! O dekolteye Danilo Şef çok kızacak
YAYIN TARİHİ: 24.12.2021 20:49:00

TV 8’in fenomen yarışma programı Masterchef’in en çok konuşulan isimlerinden biri olan Pelin Zaman, elendi elenmesine ama bir şekilde adından söz ettirmeye devam ediyor. Yarışmada adı Danilo Zanna ile Hasan Biltekin’le aşk iddialarına karışan Pelin Zaman şimdilerde Masterchef’in getirdiği şöhretin tadını çıkarıyor. Artık parasını sosyal medyada çıkaran Pelin Zaman’ın son hali herkesi şaşkına çevirdi.

Yarışmaya ilk olarak bir Porto Riko yemeğiyle katılan Pelin Zaman, şefleri hem yemeği hem de güzelliğiyle etkilemişti. Başlarda herkes, Somer Sivrioğlu’nun Pelin Zaman’dan hoşlandığı iddia edilse de sonrasında adı Danilo Zanna ile anılmıştı güzel yarışmacının . Yarışmaya yedeklerden dahil olan Pelin Zaman hakkında dedikodular hiç dinmedi.  Önce adı Danilo Zanna’yla anıldı. Üzerinde bir de Danilo Şef’in boşanacağını açıklaması tuz biber oldu. Ancak bu sırada Pelin Zaman’ın şarkıcı Gökhan Akar’la sevgili olduğu ortaya çiftten sık sık aşk dolu paylaşımlar geldi gelmesine ama Pelin Zaman’ın adı bu kez başka biriyle anılmaya başlandı. O da doktor sevgilisini sık sık anmayı ihmal etmeyen Hasan Biltekin.

Yarışma sırasında Hasan Biltekin ile Pelin Zaman’ın yakınlaştığı hatta Biltekin’in sevgilisi Hülya Acar’ın kıskançlık krizlerine girdiği iddia edilmişti. Pelin Zaman yarışmadan elendikten sonra Pelin Zaman yaptığı bir açıklamada bu iddiayı ve Danilo Zanna iddiasını kati bir dille reddetmişti. Şimdilerde sosyal medyada reklam yaparak para kazanan Pelin Zaman’ın son hali şaşkına çevirdi. Göğüs dekolteli bluzüyle kamera karşısına geçen Pelin Zaman takipçilerinden tam not aldı. İşte Masterchef yarışmacısı Pelin Zaman’ın son paylaşımı:

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER