Masterchef Pelin Aşk Gerçeğini İlan Etti Ortalık Karıştı! Danilo Zanna Mı Gökhan Akar Mı Derken...

Masterchef Pelin Aşk Gerçeğini İlan Etti Ortalık Karıştı! Danilo Zanna Mı Gökhan Akar Mı Derken...
YAYIN TARİHİ: 6.01.2022 15:56:00

Masterchef’in finaline artık sayılı günler var. Son 4’e kalan yarışmacıların şampiyon olma mücadelesi vereceği Masterchef’in eski yarışmacıları ise yenilerden daha çok konuşuluyor. Onlardan biri de Pelin Zaman. Yarışmada yer aldığı süre zarfında Danilo Zanna ve Hasan Biltekin ile adı aşk iddialarına karışan Pelin Zaman’ın şarkıcı Gökhan Akar ile sevgili olduğu ortaya çıkmıştı. Önceki gün Instagram’da soru-cevap yapan Pelin Zaman’ın ‘sevgilin var mı?’ sorusuna verdiği yanıt gerçekleri bir bir ortaya döktü. 

Yarışmaya katıldığı ilk günden bu elendiği güne kadar çok dikkat çekti Pelin Zaman. 33 yaşındaki Pelin aslında bir kabin memuru. Ancak mutfak aşkı mesleğine baskın gelince soluğu Masterchef’te alan Pelin Zaman, ilk etabı yaptığı Porto Riko yemeğiyle birlikte 3 evetle geçmişti. Sonrasında MAsterchef hikayesi pek iyi gitmedi ve yarışmaya yedeklerden dahil oldu. Pelin Zaman’ı yarışmada adı ilk olarak jüri üyesi Danilo Zanna ile yasak aşk iddialarına karıştı. Bu yasak aşk iddialarının ardından bir de Danilo Zanna boşanacağını açıklayınca ortalık iyice karıştı. Pelin Zaman’ın adı daha sonra Hasan Biltekin ile anılsa da Zaman, bu iddiaları kesin bir dille yanıtladı. Sonrasında da şarkıcı Gökhan Akar ile sevgili olduğu ortaya çıktı.
Yarışmadan elendikten sonra sosyal medyadan ekmek yiyen Pelin Zaman önceki gün takipçileriyle soru-cevap yaptı. Bir süre önce Gökhan Akar ile ayrıldıkları yönündeki haberlerle gündeme gelen Pelin Zaman kendisine yöneltilen ‘sevgiliniz var mı?’ sorusuna şarkılı yanıt verdi. Pelin Zaman soruya Şebnem Ferah’ın ‘Sil Baştan’ şarkısıyla yanıt verince, Akar’la olan ayrılığı kesinleşmiş oldu. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER