Masterchef Murat zıvanadan çıktı tehlike saçıyor! Acun Ilıcalı’nın hayatı tehlikede 'senin ben...'

Masterchef Murat zıvanadan çıktı tehlike saçıyor! Acun Ilıcalı’nın hayatı tehlikede 'senin ben...'
YAYIN TARİHİ: 23.11.2021 09:52:00

​Acun Ilıcalı’nın hayatı tehlikede 'senin ben...' Masterchef Murat zıvanadan çıktı tehlike saçıyor... Murat Özdemir karşımıza ilk olarak, o dönem Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz adlı programla çıkmıştı. 2018 yılında Yemekteyiz’e  katılan Murat Özdemir aslında orada da pek akıl karı hareketler sergilemiyordu. Sık sık yarışmacılarla polemiğe giren Murat Özdemir’in sonrasında skandala imza atacağı jako cinsi papağan aslında o gün bile bir şeylerin yolunda gitmediğini göstermişti tüm Türkiye’ye.

Yine Acun Ilıcalı sayesinde hayatlarımıza giren bir isim Murat Özdemir. Tıpkı bir Yasin Obuz gibi önce Yemekteyiz’e katılan Murat Özdemir sonrasında Masterchef’e katılmıştı. Ancak gelin görün ki onun durumu çok çok farklı. Zira Yemekteyiz programından kovulan Murat Özdemir sonrasında bir de Masterchef’ten kovulmuştu. Akıl sağlığının yerinde olmadığına kesin gözüyle bakılan Murat Özdemir sonrasında papağan ve polislere hakaret olaylarıyla gündeme geldi. Şimdi de Acun Ilıcalı’ya bir canlı yayında savurduğu hakaretlerle gündem. İşte skandalın tüm detayları.

Murat Özdemir’in, Yemekteyiz’de yarıştığı gün Onur Büyüktopçu ile arasındaki papağan konusu aslında Murat Özdemir krizinin ilk ayağı. Murat Özdemir’e ‘papağanınız hiç konuşmuyor’ sorusunu yönelten Onur Büyük Topçu, Özdemir’den ‘konuşur yaklaşayım’ yanıtını alıyor. Ancak Murat Özdemir papağana yaklaşınca çığlık çığlığa bağırmaya başlıyor. Tabi herkes papağanın gördüğü işkenceden yıllar sonra haberdar olacaktı.

Yemekteyiz’de haftanın finalinde ise Onur Büyüktopçu gibi sakin birisini bile çıldırtıyor Murat Özdemir. Haftanın finalini izleyicilere aktarmaya çalışan Onur Büyüktopçu’nun sözleri sık sık kesiliyor Murat Özdemir tarafından. Bir değil, iki değil pek çok defa bu olay gerçekleşince Büyüktopçu sinirlerine hakim olamadı ve Murat Özdemir’i kovdu.


Murat Özdemir sonrasında karşımıza Masterchef ile çıktı. Masterchef’te de durum Yemekteyiz’den farklı değil. Garip hal ve hareketleri, girdiği polemikler, şefleri çıldırmasıyla tanındı Murat Özdemir. Herkes rol yapıyor sandı hatta o dönem ki şefler Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu da bu düşüncelerini bu yönde beyan etti. Ancak rol değil. Murat Özdemir şeflerin ortak kararıyla Masterchef’ten de kovuldu. İşte ne olduysa buradan sonra oldu.

Murat Özdemir’in Yemekteyiz’de çığlık çığlığa kendisinden kaçan papağanına uyguladığı şiddet ve papağanın hayatını kaybetmesi günlerce konuşulmuştu. Hem bunları canlı yayında yapması Acun Medya ekibine ‘nasıl insanları yayınlara çıkarıyorsunuz böyle?’ sorularına yönetilmesine sebep olmuştu. En sonunda da polislere rüşvet teklif ederken görüntüleri ortaya çıkmıştı Özdemir’in. Tabi güvenlik güçleri haddini bildirmişti. Murat Özdemir bu kez Acun Ilıcalı’ya hakaretler savurduğu canlı yayınla gündemde.


Yaptığı canlı yayında Acun Ilıcalı’yı hedef alan Murat Özdemir ‘Ben sadece yemek yaptım beni neden kovdun Acun Ilıcalı?’ gibi sözlerin yanı sıra, hem Acun Ilıcalı’yı hem de ailesini hedef alan çok ağır hakaretler kullanırken görülüyor. Murat Özdemir’in bu görüntüleri sosyal medyada infial uyandırdı. Pek çok sosyal medya kullanıcısı Acun Ilıcalı’nın hayatından endişe duyduklarını belirten yorumlarda bulundu.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER