Masterchef Hasan’ın Şöhreti Sevgilisine Yaradı! Doktordu Fenomen Oldu! Hasan’ın Takipçi Satın Alıp

Masterchef Hasan’ın Şöhreti Sevgilisine Yaradı! Doktordu Fenomen Oldu! Hasan’ın Takipçi Satın Alıp
YAYIN TARİHİ: 4.01.2022 17:26:00

Masterchef finaline artık sayılı günler var. 15 Ocak’ta Survivor 2022 All-Star başlayacak. O tarihe kadar Masterchef 2021 şampiyonunu bulmuş olacak. Son dörtlünün yavaş yavaş belli oldu Masterchef 2021’de sezon boyunca en iddialı isimlerden biri de Hasan Biltekin oldu. Yetenekli yarışmacı tabaklarının yanı sıra özel hayatıyla da çok konuşuldu. Bu sırada Hasan Biltekin’in sevgilisi de fenomen oldu çıktı. Takipçi satın aldığı bilinen Hasan Biltekin’in doktor sevgilisi Hülya Acar şimdilerde paraya para demiyor. 

Hasan Biltekin’in bir sevgilisi olduğunu ilk kez yarışmadan kısa bir süre çekilmesiyle öğrendik. Yarışmanın başlarında bir süre ortalarda görünmeyen Hasan Biltekin’in nerede olduğu merak ediliyordu. Geri döndüğünde de nerede olduğunu açıklamıştı. Kız arkadaşının babası vefat etmişti ve onun yanındaydı. Bu sayede de bir sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Hasan Biltekin’in doktor sevgilisi Hülya Acar yarışma ilerdikçe sevgilisine paralel olara şöhrete kavuştu. Hatta bir dönem kıskançlık krizlerine girdiği de iddia edildi. İddialara göre Hasan Biltekin ve yarışmacılarından Pelin Zaman yakınlaştı ve Hülya Acar bu yakınlaşmayı yakalayınca kıskançlık krizlerine girdi. Sonrasında da ayrılık geldi.

Bu kısa ayrılık sürecinde Hülya Acar gemileri yaktı. Önce Instagram hesabını gizliden açığa çeviren Hülya Acar ‘kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez’ deyip, parayla binlerde takipçi satın aldı. Hülya Acar’ın bu hamleleri işe yaradı. Üstüne bir de Hasan Biltekin ile barışında fenomen oldu çıktı. Bir zamanların doktor Hülya’sı şimdilerde fenomen Hülya oldu çıktı. Sık sık reklam alan Hülya Acar şimdilerde paraya para demiyor.   

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER