Masterchef Hasan Darmadağın Ağlamaktan Sete Çıkamıyor! Sevgilisi Hülya Şöhreti Buldu Yol Verdi

Masterchef Hasan Darmadağın Ağlamaktan Sete Çıkamıyor! Sevgilisi Hülya Şöhreti Buldu Yol Verdi
YAYIN TARİHİ: 25.12.2021 16:53:00

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef’in en büyük şampiyonluk adaylarından biri olan Hasan Biltekin yarışmadan çekilecek gibi. Nedeni ise doktor sevgilisi Hülya Acar. Geçtiğimiz haftalarda Pelin Zaman yüzünden bir kıskançlık krizi yaşayan Hasan Biltekin ve Hülya Acar’ın yine birbirine girdiği iddia edildi. Şu sıralar sosyal medya fenomeni gibi davranan ve takipçi de satın alan Hülya Acar hakkında ‘şöhreti buldu aşkını unuttu’ yorumları yapıldı. 

4. sezonunda olan Masterchef’e bu sezon aşk oyunları damgasını vurdu. Onlardan biri de Hasan Biltekin ve doktor sevgilisi Hülya Acar’a ait. Yarışmaya geldiği ilk haftalar ortalardan bir anda kaybolan Hasan Biltekin’in ortadan kaybolmasının nedeninin sevgilisi Hülya Acar’ın babasının olduğunu açıklamasıyla bir sevgilisi olduğu ortaya çıkan Hasan Biltekin’in özel hayatında sonrasında bir türlü sular durulmadı. Bir süre önce de Pelin Zaman’la yakınlaştığı için doktor sevgilisi Hülya Acar’la arasının açıldığı iddia edilen Hasan Biltekin sonrasında Hülya Acar’la aşk dolu pozlarını paylaşarak bu iddiaları yalanlamıştı. Ancak Hülya Acar ile Hasan Biltekin arasında ‘evleneceğiz’ açıklamasına rağmen bir türlü sular durulmuyor. Son dönemde performans düşüklüğü gözlenen Hasan Biltekin’in sevgilisiyle arasının açık olduğu iddia edildi. Hasan Biltekin’in özellikle son hafta düşük morali gözlerden kaçmıyor.

Takım arkadaşları dokunulmazlık oynadığı sırada adeta yokları oynayan Hasan Biltekin artık kendinden geçti. Eleme potasında olan buna rağmen kılını kıpırdatmayan Hasan Biltekin’in düşük olduğunu artık Mehmet Şef bile fark etti ve ‘Hasan ne istiyorsan onu yapalım. Sen bize eksiklerini ya da isteklerini söyle, bizler bir olup yapalım’ olur mu demişti düğünü hakkında. 
Tüm bu moral yükseltme operasyonları da işe yaramadı. Ağlamaktan helak olan Hasan Biltekin’in sete bile çıkmak istemediği hatta yarışmayı bırakmak istediği gelen iddialar arasında. Yarışmanın en büyük şampiyonluk adayının akıbeti ise ilerleyen bölümlerde belli olacak. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER