Masterchef Dilara bikinili pozları alev alev! Aman Allah Dilara sen neymişsin böyle! Yanlış tanıdık

Masterchef Dilara bikinili pozları alev alev! Aman Allah Dilara sen neymişsin böyle! Yanlış tanıdık
YAYIN TARİHİ: 9.11.2021 10:16:00

​Aman Allah Dilara sen neymişsin böyle! Masterchef Dilara bikinili pozları alev alev! Yanlış tanıdık... Acun Medya’nın TV 8 ekranlarında yayınlandığı Masterchef’in 2021 sezonunun en çok konuşulan isimlerinden biri Dilara Başaran. Hali hazırda en başarılı kadın yarışmacılardan biri olarak göze çarpıyor. Bunun yanı sıra sık sık kavgalara giren Dilara Başaran, yeteneğiyle bileğinin bükülmesinin de ne kadar zor olduğunu gözler önüne seriyor. Dilara Başaran hakkında araştırma yapanlar bikinili pozlarını görünce şaştı kaldı. Masterchef Dilara, Instagram’da adeta bambaşka biri gibi.

TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Masterchef yarışmacıları özellikle sosyal medyada bol bol dikkat çekiyor. Sürekli Instagram adreslerini de paylaşması bunun kanıtı zaten. Onlardan biri de Dilara Başaran. Yarışmada sık sık tartışmaların ortasında kalan Masterchef Dilara’nın, Instagram hesabında bir pozları var ki sormayın gitsin. Dilara Başaran ekranda başka sosyal medyadaysa adeta bambaşka biri gibi.

Beğeniyle takip edilen yarışmacının Instagram hesabında biraz gerilere gidince karşılaşılan bikinili pozlar ağızları bir karış açık bıraktı ve ortalığı yaktı geçti. Dilara’nın yeni paylaştığı fotoğraflarla beraber bu kareleri de yorum ve beğeni yağmurundan nasibini aldı.

Dilara Başaran’ın bu fotoğraflarına ‘işte Masterchef’e yeniden kadın bir şampiyon’, ‘Masterchef’in böyle bir şampiyona ihtiyacı var’ gibi yorumlar yapıldı. Yarışmada da kendisini geri planda tutmak yerine hem söylemleri hem de yemekleriyle ön plana çıkan Masterchef Dilara Başaran, sosyal medyada da çok aktif.


Instagram’daki takipçi kitlesi her geçen gün hızla artan Dilara Başaran’ın son 4’lü de yer almasına artık kesin gözüyle bakılıyor. Diğer bir yandan da yarışmadaki rakiplerinden, Sergen Özen’le gizli bir aşk yaşadığı da iddialar arasında.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER