Masterchef Danilo Şef sete gelmedi bile Mehmet ve Somer Şefi dımdızlak bıraktı! Bari bir veda etse..

Masterchef Danilo Şef sete gelmedi bile Mehmet ve Somer Şefi dımdızlak bıraktı! Bari bir veda etse..
YAYIN TARİHİ: 23.12.2021 19:28:00

Masterchef’in sevilen jüri üyesi Danilo Zanna şu sıralar özel hayatında zor günler geçiriyor. Eşi Tuğçe Demirbilek’ten boşanan ve yarışmacılardan Pelin Zaman’la adı aşk dedikodularına karışan Danilo Zanna, Masterchef’in son bölümünde yer almayınca olanlar oldu. Yarışmadan ayrıldığı iddia edilen Danilo Zanna’nın yarışmadan ayrılmasının altında meğer kan donduran gerçekler varmış. Bu gerçek öğrenenleri derinden yaraladı. 

TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan Masterchef’te Danilo Zanna şoku yaşanıyor. Bir süre özel hayatıyla gündeme geliyor İtalyan Şef. Tuğçe Demirbilek ile evlendikten sonra Türkiye’ye yerleşen Danilo Zanna, yavaş yavaş şöhret basamaklarını tırmanmıştı. En son patlamasını da 2. Sezonda katıldığı Masterchef sayesinde yapmıştı.Hem kariyerinde hem de özel hayatında güllük gülistanlık günler yaşayan Danilo Zanna için bir anda her şey tersine döndü. Önce ünlü şef hakkında, Masterchef yarışmacısı Pelin Zaman’la yasak aşk dedikodusu çıktı. Bu dedikodunun ardından Danilo Zanna ile eşi Tuğçe Demirbilek boşanacaklarını açıkladı. Aşklarına gıptayla bakılan çift anlaşarak ayrılacaklarını açıklasalar da sonrasında sosyal medyada birbirleri hakkında ‘yalancı’ ve ‘haysiteysiz’ gibi kelimler kullandılar. Danilo Zanna bu kez de Masterchef’in dış çekiminde yer almayınca kafalar karıştı. Boşanmasının ardından yaşanan bu durumda hakkında Acun Ilıcalı’nın işe el attığı, aldatma olayının gerçek olduğu ve tıpkı Ali Taran’a yaptığı gibi, Zanna’yla da ilişkisini kestiği iddia edilmişti. Ancak bu iddiların astının astarı olmadığı ortaya çıktı.

Danilo Zanna’nın, Antalya bölümünde olmamasının nedeni, Zanna’nın boşanma davasının görülmesiydi. Danilo Zanna, Masterchef macerasına kaldığı yerden devam edecek. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR