Masrafsız, Dosya Ücretsiz Kredi Fırsatı! En Az 1.000 TL, En Fazla 99 Bin TL Vakıf, Ziraat, Akbank...

Masrafsız, Dosya Ücretsiz Kredi Fırsatı! En Az 1.000 TL, En Fazla 99 Bin TL Vakıf, Ziraat, Akbank...
YAYIN TARİHİ: 5.06.2021 23:06:00

Bankalardan kredi kampanyaları geldi. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasının özellikleri nelerdir? Akbank 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları nelerdir?

Vatandaş bir çok ihtiyacını karşılamak adına çoğu zaman ihtiyaç kredisi çekmeye yöneliyor. Bu durumda da vatandaş tarafından en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar araştırılıyor. Bu bankalarda en çok tercih edilen bankalar olmaktadır. Birçok ihtiyacını karşılamak adına beyaz eşya, mobilya, cep telefonu, eğitim gibi ihtiyaçlarda bankalar tarafından cazip fırsatları sunan bankalar da böylelikle müşteri kazanmayı hedefliyor. Bu kapsamda da dosya masrafı ve kefil aramamaktadırlar. İşte dikkat çeken ihtiyaç kredileri...

ZİRAAT BANKASI'NDAN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Ziraat Bankası tarafından da müşterilerine tüketici kredisi kampanyası sunulmaktadır. İhtiyaç kredisi faiz oranı %1,54 olarak sunulmaktadır. Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesi üzerinde yer alan örnek hesaplamada 15.000 TL'nin 36 ay vade seçeneği ile geri ödemesi aylık olarak 574 TL olmaktadır.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!
 

İş Bankası tarafından da müşterileri için kredi kampanyası sunulmaktadır. İş Bankası kredinin özellikleri aşağıdaki gibidir;

İş Bankası Kredi Tutarı: 50.000 TL

​İş Bankası Geri Ödenecek Toplam Tutar: 70.392,60 TL

İş Bankası Kredi Vadesi: 36 ay

​İş Bankası Aylık Taksit Tutarı: 1.955,35 TL

​İş Bankası Faiz Oranı: 1,65

EN PARA'DAN İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Enpara.com tarafından da ihtiyaç kredisi kampanyası sunulmaktadır. Kredi aşağıda belirtilen özelliklerde sunulmaktadır;

Krediyi %1,73 faiz oranıyla sunulmaktadır. Enpara.com'un sağladığı kredi imkanı 75.000 TL olarak sunulurken, 36 ay vadeli olarak hesaplandığında aylık ödemeler 2.978 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Yapılan değerledirmelerin ardından başvuru onay aldığında kredi hemen hesaba yatırılacaktır.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!


Vakıfbank tarafından da tüm ihtiyaçlarınız için 36 aya varan vade seçeneği ile sunulmaktadır. Vakıfbank kredi cazip faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri ile sunulurken, kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler için İhtiyaç Kredisi Kampanyası tüm VakıfBank Şubeleri'nde karşınıza çıkmaktadır.

Vakıfbank tarafından üstelik cep telefonunuz aracılığıyla da İhtiyaç Kredisi Kampanyasına başvurunuzu yapabilirsiniz.

Vakıfbank ihtiyaç kredisine Sms ile Kredi Başvurusu Yapmak İçin;

Başvuruda
aralarında birer boşluk bırakarak KREDI, T.C. Kimlik No., Aylık Gelirinizi yazıp 5724'e SMS göndererek başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz.

İhtiyaç ​Kredisi Örnek SMS Metni aşağıdaki gibidir;

KREDI 11111111111 3000

Vakıfbank İhtiyaç Kredisinin ödeme seçenekleri aşağıdaki gibidir;

Kredinizi, Aylık eşit taksitli, ödemelerle,
Kredinizi, Artan taksitli, ödemelerle
Kredinizi, Azalan taksitli, ödemelerle
Kredinizi, 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli, ödemelerle
Kredinizi, 3 ayda bir eşit taksitli, ödemelerle
Kredinizi, Son taksit balon ödemeli, ödemelerle
Kredinizi, Değişken taksitli olarak geri ödeyebilirsiniz.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Akbank tarafından da ihtiyaç kredisi kampanyası sunulmaktadır. Bu kredi kampanyası 3 ay ödemesiz dönemli olarak sunulmaktadır. Kredinin özellikleri aşağıdaki gibidir;

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası, 3 ay Ertelemeli olarak sunulurken, kredileri Akbank şubelerine giderek kullanabilirsiniz. Ayrıca krediyi Akbank Telefon Şubesi'nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil aracılığı ile de kullanabilirsiniz. Kredi erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olarak kullanılabilmektedir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilmektedir. Akbank 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 33 ay olabilmektedir.

Bu krediye T.C. kimlik numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek Akbank'a ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları SMS ile iletilmektedir. Bu kapsamda Akbank müşterisi olmayan kişilerin kredi kullanım işlemi şubede tamamlanmaktadır.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER