Ünlü Şarkıcı Alişan, Kız Babası Olmanın Heyecanını Paylaştı: Kız Babası Olmak Kolay Değil
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ünlü Şarkıcı Alişan, Kız Babası Olmanın Heyecanını Paylaştı: Kız Babası Olmak Kolay Değil

MAGAZİN

17 Şubat 2021 Çarşamba 11:57:02

Son Güncelleme: 17/02/2021 11:58:19

Ünlü Şarkıcı Alişan, Kız Babası Olmanın Heyecanını Paylaştı: Kız Babası Olmak Kolay Değil

Alişan ve Buse Varol geçtiğimiz günlerde ikinci kez anne-baba olmanın sevincini yaşamış, ikili kızları Eliz’e kavuşmuştu. İkinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan şarkıcı Alişan, kızı Eliz ile birlikte çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Alişan’ın paylaşımına hayranlarından beğeni yağdı…

Buse Varol ile 2018 yılında dünyaevine giren Alişan, ikinci kez baba oldu. 2019’un şubat ayında oğulları Burak’ı kucaklarına alan ikili, bu “Eliz” adını verdikleri kızlarını kucaklarına aldılar.

“KIZ BABASI OLMAK KOLAY DEĞİL”

Her anını takipçileriyle paylaşmayı seven Alişan, Eliz ile birlikte çekilen yeni karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

Ünlü şarkıcının “Kız babası olmak kolay değil” notunu düştüğü gönderi kısa sürede 153 binden fazla beğeni aldı. 44 yaşındaki Alişan, paylaşımına nazar boncuğu emojileri eklemeyi de unutmadı.


“GELDİ BABASININ AŞKI”

Doğuma girerek eşini yalnız bırakmayan Alişan, mutluluğunu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla dile getirmişti.

Kızının doğduğunu sosyal medyadan yayınlayan ünlü şarkıcı, gönderisine, “Geldi babasının aşkı, geldi. Şükür…” notunu düşmüştü.

“HAYATTAKİ EN BÜYÜK ŞANSIM”

Buse Varol ise doğum sonrası duygularını şöyle anlatmıştı:

“Allah annelik duygusunu ikinci kez yaşattığı için ne kadar şükretsem az… Tarifi olmayan ne güzel duygular yaşadık… Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. Hayattaki en büyük şansım Alişan gibi bir eşe sahip olmak.

Mükemmel bir koca ve mükemmel bir babasın sen. Dünyaya hoş geldin kızım. Tüm güzellikler seninle olsun. Bakmaya bile kıyamıyorum sana. Ayrıca Burak gibi bir ağabeyin olduğu için çok şanslısın Eliz…”

ALDIĞI HEDİYE DUDAK UÇUKLATTI

Öte yandan ünlü sanatçı Alişan, oğlu Burak’ın doğumundan sonra eşine doğum hediyesi olarak lüks bir cip hediye etmişti. Bu kez de eşinin ayaklarını yerden kesti. Ünlü şarkıcının aldığı hediyenin değeri dudak uçuklattı. Usta şarkıcı, eşine, 80 bin dolar değerinde yani yaklaşık 563 bin TL ödeyerek tektaş yüzük hediye etmiş..

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı