Survivor'dan Elenen Duygu'dan Çarpıcı Açıklamalar! Gönüllüler Takımı Hakkında Şok Eden Sözler!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Survivor’dan Elenen Duygu’dan Çarpıcı Açıklamalar! Gönüllüler Takımı Hakkında Şok Eden Sözler!

MAGAZİN

4 Şubat 2021 Perşembe 19:47:30

Survivor’dan Elenen Duygu’dan Çarpıcı Açıklamalar! Gönüllüler Takımı Hakkında Şok Eden Sözler!

Survivor 2021 Gönüllüler takımından elenen Duygu’dan önemli açıklamalar geldi. Gönüllüler takımından elenen Duygu yarışma ile ilgili çarpıcı açıklamalar da bulundu. Yarışmadaki favori isimleri açıklayan Duygu itiraflarda bulundu…

Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından son olarak elenen yarışmacı Duygu Serap Salman’dan çarpıcı açıklamalar geldi. Yarışmaya sonradan gelen ve Gönüllüler takımında yer alan Duygu, yarışmadaki favori ismine dair açıklamalarda da bulundu. Yarışmada performans açısından daha güçsüz isimler olduğunu ve bu kişilerin adada daha az kalmayı hak ettiklerini belirterek, ifadelerine devam etti. Şok eden ifadelerde bulunan Duygu adada herkesin birbirinin yüzüne güldüğünü fakat arkalarından da konuştuğunu belirtti.

SURVİVOR 2021 YARIŞMACISI DUYGU’DAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR!

Yarışmaya veda eden Duygu yarışmadan elenmeden önce de bazı arkadaşları ile arasında sorunlar yaşamaktaydı. Survivor 2021 yarışmasında son elenen isim Duygu elenmesinin ardından, açıklamalarda bulundu. Duygu Serap Salman, kendisini yarışmada performans ve karakter olarak yeterli gördüğünü açıklamıştır.

Yarışmada elenmeyi kendisinden daha az hak eden insanların olduğunu belirterek, yarışmaya devam ettiğini açıklamıştır. Survivor Gönüllü takımından elenen Duygu, herkesin birbirlerinin yüzüne gülüp arkasından konuştuğunu ifade etti. Bununla beraber yarışmadaki favori ismine dair açıklamalarda da bulundu. Survivor’un elenen yarışmacısı Duygu tarafından yapılan açıklamalar sosyal medyada gündem oldu.

DUYGU’DAN YARIŞMADAKİ FAVORİ İSİMLER!

Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacısı Duygu, elenmesinin ardından önemli açıklamalarda bulundu. Yarışmadaki favori gördüğü isimleri açıklayan Duygu, yarışmadaki favori isminin Dora olduğunu belirterek, diğer sevdiği ismin de Steven olduğunu açıklamıştır.

“HERKES BİRBİRİNİN YÜZÜNE GÜLÜP ARKASINDAN KONUŞUYOR”

Survivor 2021 Gönüllüler takımında yarışan Duygu, Gönüllüler takımında yarışmacıların, birbirlerinin yüzüne gülüp arkalarından konuşulduğu durumların olduğunu belirterek, şu açıklamalarda bulundu; “Herkes birbirinin yüzüne gülüp arkasından konuşuyor. Ben bunu hiçbir zaman yapmadım. Kötü yorum yaptıkları kişilerle samimi oldular. Hazmedemediğim şey buydu. Yorgan gitti kavga da bitti, artık çok iyi anlaşacaklarını düşünüyorum. Hak eden hak etmeyen diye ayırmayacağım ama son parkurlarda gösterdim performansımı. Benden daha az hak eden kesinlikle var orada. Karakter olarak herkes bir şeyleri hak ediyor ama performans olarak daha iyi olduğumu düşündüğüm insanlar var” ifadelerini kullandı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı