Rafet Elroman’ın Eski Eşi Tuğba Altıntop Ateş Püskürdü: Önceden De Tuğba Vardı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Rafet Elroman’ın Eski Eşi Tuğba Altıntop Ateş Püskürdü: Önceden De Tuğba Vardı

MAGAZİN

18 Şubat 2021 Perşembe 13:28:48

Rafet Elroman’ın Eski Eşi Tuğba Altıntop Ateş Püskürdü: Önceden De Tuğba Vardı

Son dönemde yaptığı değişimle magazin gündeminden düşmeyen Tuğba Altıntop Eski eşi Rafet Elroman’ı sosyal medya hesabından çıkardı. 44 yaşındaki şarkıcı, 1996-2002 yılları arasında evli kaldığı eski eşini takipten çıkarması ile ilgili zehir zemberek açıklamalar yaptı!

‘Demet ve Alişan’la Sabah Sabah’ programına konuk olan Altıntop, “Hep onu konuşmaktan çok yoruldum. Hep Rafet’in karısı Tuğba… Önceden de Tuğba vardı. Rafet’le ayrılırken iki tane evladımı Almanya’da bırakıp gelmiştim ben. Çok zorlu dönemler atlatmıştım. Benim bu kutsal savaşım yıllar boyu sürdü. O dönem ne para istedim, ne bul istedim, hiçbir şey istemedim. Sadece iki kızımı istedim. Hukuksal savaşım 6-7 yıl sürdü ve bu hep basının önünde oldu…”

“HEPSİNİ ALLAH’A HAVALE EDİYORUM”

Çok yorulduğunu vurgulayan Tuba Altıntop, “Ben çok parçalandım. Beni hep reyting uğruna harcadılar. Reyting uğruna tüm parçalarımı aldılar. Bunların hepsini Allah’a havale ediyorum. Şu Tuğba’yı yarattınız teşekkür ediyorum size.” dedi.

“PHOTOSHOP’U ABARTTIN!”

Son günlerde Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ile hayranlarının karşına çıkan eski manken Tuğba Altıntop, büyük değişimiyle ilgi odağı olmuştu.

Estetiğin yanında fotoğraflarıyla oynadığını iddia eden takipçileri, Altıntop için ‘photoshop’u abartmışsın’ şeklinde yorumlar yapmıştı. 44 yaşındaki Altıntop, son haliyle neredeyse 23 yaşındaki kızı Su El Roman’dan bile küçük görünüyor.

Yıllar içindeki değişimi ile sosyal medyada gündem olan Tuğba Altıntop, görenleri de şaşırttı. Bazı takipçileri ‘Bu Tuğba mı?’ şeklinde yorumlar yaptı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı