Paris Hilton 4. Kez Nişanlandı. Elmas Yüzükle Evlilik Teklifi Geldi...
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Paris Hilton 4. Kez Nişanlandı. Elmas Yüzükle Evlilik Teklifi Geldi…

MAGAZİN

20 Şubat 2021 Cumartesi 13:30:42

Paris Hilton 4. Kez Nişanlandı. Elmas Yüzükle Evlilik Teklifi Geldi…

Dünyanın en zenginlerinden Hilton otellerinin varisi Paris Hilton, sevgilisi Carter Reum ile nişanlandı. Daha önce üç kez nişanlanan ancak hiçbiriyle evlenmeyen Paris Hilton, bu dördüncü nişanında çekilen fotoğrafları da sosyal medya hesabından paylaştı.

40 yaşına basan Paris Hilton, doğum gününde yaklaşık iki senedir birlikte olduğu sevgilisi Carter Reum ile nişanlandı. Reum’un evlilik teklifine “Evet” yanıtını veren Hilton, “Peri masalı rüyam gerçek oldu. En iyi doğum günü sürprizi…” ifadelerini kullandı.

İKİSİ DE BEYAZLAR İÇİNDEYDİ

Carter Reum ile Paris Hilton, bir yıldır birlikteydi. Hilton sevincini, yaptığı Instagram paylaşımı aracılığıyla takipçilerine duyurdu. Sevgilisinin kendisine bir doğum günü sürprizi hazırladığını belirten Paris Hilton, birlikte akşam yemeği için kumsala gittiklerini anlattı.

Hilton, o sırada sevgilisinin diz çökerek, kendisine evlenme teklif ettiğini ifade etti.

Tepeden tırnağa beyazlar giyen Paris Hilton ve Carter Reum’un mutluluğu objektiflere yansıdı. Carter Reum’un Paris Hilton’a hediye ettiği elmas nişan yüzüğü, Louis Cartier’nin torunu Jean Dousset tarafından tasarlandı.


“PERİ MASALI RÜYAM GERÇEK OLDU”

Paris Hilton, nişanı duyurduğu paylaşımına “Peri masalı rüyam gerçek oldu. Gelecekteki kocamı çok seviyorum. En iyi doğum günü sürprizi. Karın olacağım için çok heyecanlıyım” diye yazdı. Hilton, bir sonraki paylaşımına da “Ruh eşinizi bulduğunuzda bunu bilmezsiniz, hissedersiniz” notunu düştü.

TAKİPÇİLERİNDEN TEBRİK MESAJI YAĞDI

Paris Hilton’a, aralarında ünlülerin de bulunduğu takipçilerinden tebrik mesajları yağdı. Model Sara Sampaio “İkiniz için de çok mutluyum” diye yazdı. Bir başka süper model, Natalia Vodionavo da çifti tebrik ettiğini yazdı. Selma Blair, Kris Jenner, Heidi Klum, Miranda Kerr, Olivia Palermo, Kendra Wilkinson, Rachel Zoe, Larsa Pippen, çifte Instagram üzerinden tebrik mesajı gönderen ünlüler arasında. Paris Hilton ve Carter Reum’u kumsaldaki nişanda kız kardeşi Nicky Hilton ile eşi James Rithschild, erkek kardeşi Barron Hilton ve eşi Tessa Grafin de yalnız bırakmadı. Carter Reum’un ağabeyi Courtney ile eşi Sherry de kumsalda çiftin mutluluğuna ortak oldular.

“ÇOK HEYECANLIYIM”

Evlilik planları ve ilişkisi hakkında konuşan Paris Hilton, şunları kaydetmişti:

“Yüzde yüz eminim ki; hayalimdeki adam. Sürekli düğün planları, çocuklarımızın isimleri gibi konular hakkında konuşuyoruz. Hayatımın bundan sonraki adımı için çok heyecanlıyım. Sonunda gerçek bir hayatım varmış gibi hissediyorum.”

“YÜZDE YÜZ DOĞALIM”

Tamamen doğal olduğunu öne süren ünlü yıldız, “Her zaman aynı görünüyorum çünkü hiçbir şey yaptırmadım. Bu konuda çok gururlu hissediyorum. Yüzde yüz doğalım. Asla botoks, estetik veya dolgu yaptırmadım. Annemin yedi yaşından beri bana verdiği tek tavsiye; güneşten uzak durmak” demişti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı