Okan Bayülgen’in “Senin Gibi Bir Tipi Aramızda Görmek İstemeyiz” Sözüne Gülben Ergen’den Alaycı Cevap
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Okan Bayülgen’in “Senin Gibi Bir Tipi Aramızda Görmek İstemeyiz” Sözüne Gülben Ergen’den Alaycı Cevap

MAGAZİN

22 Şubat 2021 Pazartesi 18:46:36

Son Güncelleme: 22/02/2021 18:47:13

Okan Bayülgen’in “Senin Gibi Bir Tipi Aramızda Görmek İstemeyiz” Sözüne Gülben Ergen’den Alaycı Cevap

Geçtiğimiz ay Okan Bayülgen’in programına katılan Gülben Ergen programda gergin dakikalar yaşamıştı. 48 yaşındaki şarkıcı yaşanan gerginlik hakkında konuştu.

Okan Bayülgen, geçtiğimiz ay yayınlanan programına konuk aldığı Gülben Ergen’e, “Sen aslında kimi sanatçıların yapmak istediği şeyi de yapmak istiyorsun. Yani Zuhal Olcay gibi, Leman Sam gibi de olmak istiyorsun ancak kimse buna izin vermez. Çünkü sanatçılar kamplara ayrılırlar. Bahsettiğim durum siyasi kamplaşma değil, ancak bir kamplaşma vardır. Mesela biz aynı kafadan, aynı mektep mezunları bir araya geliriz. Senin gibi bir tipi aramıza almak istemeyiz” diyerek, tartışmalara sebebiyet vermişti.

“BEN ARANIZA GİREYİM DİYE BAYILIRSINIZ”

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Okan Bayülgen sorusunu bitirmeden araya girerek, “Aranıza beni almak için takla atarsınız da belli etmezsiniz. Bayılırsınız ben aranıza gireyim de muhabbet edelim diye” ifadelerine yer vermişti.

Bayülgen’in “Kimin altında çalıştığını neden söylemiyorsun? Seren Serengil assolistti, sen assolist altı değil miydin?” sorusu üzerine konunun davalık olduğu Serengil’e gelmesi nedeniyle ortalık gerilmişti.

“ÇOK ŞEKERDİ”

Geçtiğimiz gün Bebek’te objektiflere takılan Gülben Ergen, “Az önce bir cenazeden çıktım, hiç konuşacak havada değilim” dedi.

48 yaşındaki şarkıcı, şovmen Okan Bayülgen ile programda gerilmesi hatırlatılınca, “Çok şekerdi. Ben cevap verdim ona” diyerek geçiştirdi.

” ARTIK SİNİRLENİYORUM”

Gülben Ergen, defalarca yalanlamasına rağmen hala taksi plakaları olduğu söylentilerine artık sinirlendiğini söyleyerek şunları aktardı: “Yalan dedikçe yazılmaya devam ediyor. Hiçbir zaman taksi plakalarım olmadı. Bir de 500 tane falan diyorlar, inanılmaz.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı