Nursel Ergin -18 Derecede Mayoyla Karda Yuvarlandı…
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Nursel Ergin -18 Derecede Mayoyla Karda Yuvarlandı…

MAGAZİN

16 Şubat 2021 Salı 13:18:53

Nursel Ergin -18 Derecede Mayoyla Karda Yuvarlandı…

‘Var mısın Yok musun’ yarışmasıyla ünlenen Nursel Ergin Moskova tatilinde -18 derece soğukta, siyah mayosuyla karlara atladı. Karda yuvarlanan ünlü isim, o anları da Instagram hesabından yayınladı. Ünlü sunucu biranda sosyal medyada gündem oldu.

Yıllar önce Acun Ilıcalı’nın sunduğu Var Mısın Yok Musun yarışmasıyla ünlenen ve sonrası yemek programlarında sunuculuk yapan Nursel Ergin, iş adamı Murat Akyer ile Rusya’da tatil yapıyor.

Nursel Ergin Rusya’dan yaptığı paylaşımlarla dikkat çekti. Siyah mayosuyla karlara atlayan Ergin uzun süre karda yuvarlandı. Ünlü sunucu o anları ise Instagram’dan paylaştı.

“HÜCRELER HAREKETLENDİRİLİYOR”

Kısa sürede gündem olan Nursel Ergin, şarkıcı Işın Karaca’nın videoya yaptığı “Neden?” yorumuna da “Rusya’da bu bir ritüel önce (banya) dedikleri (bizim saunamız) da terleniyor, sonra kar banyosu yapılıyor bütün hücreler hareketlenip kan dolaşımı artıyor. Sağlıklarını buna borçlu olduklarını söylüyorlar. Ben de yaşadığım bu deneyimi sosyal platformunda yayınladım. Herkese sevgiler” cevabını verdi.

NURSEL ERGİN HAKKINDA

‘Var mısın yok musun?’ isimli programla ünlenen Nursel Ergin, 30 Temmuz 1980’de İstanbul’da doğdu. Yetiştirme yurdunda büyüyen Nursel Ergin’in 18 yaşında yaptığı evliliğinden Begüm adında bir kızı var. 2008 senesinde Acun Ilıcalı tarafından sunulan ‘Var mısın Yok musun?’ adlı yarışmayla herkes tarafından tanınan Nursel Ergin, kısa sürede izleyicilerin gönlünü kazandı ve anlattığı hayat hikayesiyle insanları derinden etkiledi.

Yarışmanın ardından TRT 1 ekranlarında yayınlanan Cam Kırıkları adlı dizide ‘Suna’ karakterine hayat veren Nursel Ergin, ardından Kanal D ekranında Mutfağım adlı yemek programıyla farklı kültürlerin yemeklerini izleyiciyle buluştu. 37 yaşındaki Nursel Ergin, 2015 yılında Show TV ekranına transfer olup ve Nursel’in Mutfağı adlı yemek programının sunuculuğunu üstlendi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı