Melike İpek Yalova İle Eşi Altuğ Gültan Arasındaki İpler Kopuyor Mu?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Melike İpek Yalova İle Eşi Altuğ Gültan Arasındaki İpler Kopuyor Mu?

MAGAZİN

23 Şubat 2021 Salı 12:55:13

Melike İpek Yalova İle Eşi Altuğ Gültan Arasındaki İpler Kopuyor Mu?

‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisinde rol alan Melike İpek Yalova’nın iki yıl önce evlendiği yapımcı eşi Altuğ Gültan’dan boşanacağı iddia edildi. Yalova’nın boşanmak istediği, eşinin ise buna sıcak bakmadığı öne sürüldü.

Oyuncu Melike İpek Yalova, yaklaşık 7 yıldır birlikte olduğu yapımcı Altan Gültan ile 2019’da nikah masasına oturmuştu. Rol aldığı dizinin çekimleri nedeniyle uzun bir süredir Adana’da bunulan Melike İpek Yalova’nın boşanma kararı aldığı iddia edildi. Çıkan haberlerin ardından ünlü oyuncu iddialara cevap verdi.

“YOLLARIMIZI AYIRIYORUZ”

Boşanma kararı hakkında açıklama yapan oyuncu Yalova şu açıklamalarda bulundu: “Yollarımızı ayırıyor olduğumuz doğru fakat yanlış anlaşılan bir duruma açıklık getirmek isterim. Biz birlikteliğimiz boyunca birbirimize en başta hep dost ve yol arkadaşı olduk. Evliliği sonlandırma kararımızı da uzun bir süre önce, bizim için en doğrusunun bu olduğuna inanarak ve defalarca üzerine konuşarak yine birlikte aldık; ortak kararımızdır.

İçinde olduğumuz süreci yönetirken çok kıymet verdiğimiz ailelerimizin incinmemesi birinci önceliğimiz. Sevdiğimiz insanları korumak adına, bu konunun hak ettiği medeniyet çerçevesinde sakin ve sessizce ilerlemesi için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz, çalışacağız. Sizlerden de konuyla ilgili hassasiyet ve anlayışı rica ederiz.”

“OYUNCULUK TEKLİFİNİ BALIKÇIDA ALDIM”

Melike İpek Yalova, oyunculuk serüveni hakkında şunları anlatmıştı: “Çok yakın bir arkadaşımla öğle balıkçıya gittim. Orada Allah rahmet eylesin Meral Okay, Mehmet Günsür ve Muhteşem Yüzyıl’ın yapımcısı Nermin Eroğlu varmış. Ben sadece Meral hanım ve Mehmet beyi biliyorum. Nermin hanım yanıma geldi ‘Rol için sizi düşündük. Ne iş yapıyorsunuz hiç bilmiyorum ama bir ara bana uğrar mısınız?’ dedi. Kartını bıraktı. Gittim, deneme çekimi yapıldı. Hepsinin onayı çıktı ve başladım.”

MELİKE İPEK YALOVA KİMDİR?

Melike İpek Yalova Türk oyuncu. Eski Devlet Bakanı Yüksel Yalova’nın kızıdır. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nün ardından Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi’ eğitimi alan Yalova, Muhteşem Yüzyıl dizisinde Kastilya Prensesi Isabella olarak oyunculuk yaptı. Oyunculuk kariyerine Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan karakterini canlandırdı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı