Leighton Meester Ailesiyle Vakit Geçirirken Görüntülendi. Meester Park’ta 5 Aylık Bebeğini Emzirdi!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Leighton Meester Ailesiyle Vakit Geçirirken Görüntülendi. Meester Park’ta 5 Aylık Bebeğini Emzirdi!

MAGAZİN

5 Şubat 2021 Cuma 15:56:28

Son Güncelleme: 05/02/2021 15:58:02

Leighton Meester Ailesiyle Vakit Geçirirken Görüntülendi. Meester Park’ta 5 Aylık Bebeğini Emzirdi!

‘Gossip Girl’ dizisiyle bir döneme damga vuran Leighton Meester, kendisi gibi oyuncu olan eşi Adam Brody ve çocuklarıyla birlikte Los Angeles’taki bir parkta görüntülendi. Ailesiyle birlikte keyifli bir gün geçiren Meester, bir ara parkın bir köşesinde bebeğini emzirdi.

Geçtiğimiz Eylül ayında anne olan Leighton Meester, kendisi gibi oyuncu eşi Adam Brody ve iki çocuğu ile birlikte geçtiğimiz gün Los Angeles’taki bir parktaydı. Meester, ailesiyle birlikte keyifli dakikalar geçirdi.

BEBEĞİNİ EMZİRDİ, KIZININ BİSİKLETİNE BİNDİ

Meester ve Brody, 5 yaşındaki kızları Arlo Day ile 5 aylık oğullarıyla birlikte parka gitti. Brody, vaktini kızıyla oynayarak geçirdi. Bu arada Meester de kucağında bebeğiyle çimenlerin üzerinde oturmayı tercih etti. İkinci kez anne olan Leighton Meester bir ara da oğlunu emzirdi. Leighton Meester, bebeğini uyuttuktan sonra küçük kızının bisikletine binmeye çalışarak eğlenceli anlar yaşadı.


CEZAEVİNDE DOĞMUŞTU

Leighton Meester, 1986 yılında Teksas’ta dünyaya geldi. O sırada annesi uyuşturucu nedeniyle cezaevinde olduğu için 3 aylıkken bir akrabasının yayına yollandı. Annesi serbest kaldıktan sonra tekrar onun yanına döndü.

BİR ANDA ŞÖHRETE KAVUŞTU

Leighton Meester oyunculuk kariyeriene ilk olarak Surface adlı dizide rol alarak aşladı. Daha sonra 23, Houses gibi yapımlarda kamera karşısına geçti. Ancak Meester, asıl şöhrete bir döneme damga vuran ‘Gossip Girl’ dizisisinde canlandırdığı ‘Blair Waldorf’ karakteri ile kavuşmuştu.

2014 YILINDA HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİLER

Leighton Meester ile Adam Brod, 2014 yılında evlendiler. Çift, yaklaşık bir yıllık bir flört döneminin ardından görkemli bir veda partisi yaptı ve sonra sadece aileleri ve yakınlarının katıldığı bir törenle dünya evine girdi.

EŞİ DE KENDİ KİBİ FİLM YILDIZI

Adam Brody de The O.C adlı diziyle adını duyurdu. Bu dizideki Seth Cohen rolü ona kendisinin bile beklemediği bir şöhret getirdi. Brody bir dönem aynı dizideki rol arkadaşı Rachel Bilson ile yaşadığı aşkla konuşulmuştu. Fakat daha sonra bu uzun ilişki bitti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı