Kosovalı Sanatçı Asya Gash Müslüman Oldu. Klip Çekimlerindeki Tabuttan Etkilendi İslamı Seçti
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kosovalı Sanatçı Asya Gash Müslüman Oldu. Klip Çekimlerindeki Tabuttan Etkilendi İslamı Seçti

MAGAZİN

19 Şubat 2021 Cuma 12:54:59

Son Güncelleme: 19/02/2021 12:55:42

Kosovalı Sanatçı Asya Gash Müslüman Oldu. Klip Çekimlerindeki Tabuttan Etkilendi İslamı Seçti

Kosova’nın ‘Lady Gaga’sı olarak tanınan Asya Gashi, şarkısı için çektiği klipte tabuta girmişti. Çekimler sırasında yaşadıklarından çok etkilenen ünlü şarkıcı, İslam’ı araştırmaya başlayarak, Müslüman olduğunu açıkladı.

Asya Gashi, iki yıl önce İstanbul’a yerleşmişti. ‘Dillere Düşmüşsün’ adını verdiği şarkısı için kamera karşısına geçen Gashi, ırkçılığa karşı mesaj içeren klipte bir tabut içine girmişti. Hinduizme inanan Asya Gashi, çekimler sırasında yaşadıklarından etkilenmesi üzerine İslam’ı araştırmaya başladı ve Müslüman oldu.

“MANEVİ OLARAK KENDİMİ ÇOK İYİ HİSSEDİYORUM”

Gashi konuyla ilgili bir açıklama yaparak, “İslamiyet’i seçtikten sonra manevi olarak kendimi çok iyi hissediyorum. Çektiğim klipten sonra hayatımı çok sorguladım, o tabut içinde karanlıkta kalmak beni aydınlığa götürdü” ifadelerini kullandı.


ÇEKİMDE PANİK ATAK GEÇİRDİ

Asya Gashi’nin ‘Dillere Düşmüşsün’ klibinin İstanbul’daki çekimleri 7 saat sürmüştü. Çekimlerde korku dolu anlar yaşayan sanatçı, tabutta daha önce ölülerin taşındığını öğrenince şürkmüş, panik atak geçirmişti. Ara verilen klip çekimleri daha sonra tabut kapağı açık olacak şekilde devam etti.

“KENDİMİ BU ŞEKİLDE SEVİYORUM”

Öte yandan Bebek’te objektiflere yakalandı. Şarkıcı Asya Gashi, bir ay önce 60 bin TL’lik kalça operasyonu geçirmişti. 36 yaşındaki güzel, “Evet, 60 bin TL’ye kalça operasyonu geçirdim. Kendimi bu şekilde seviyorum” demişti.

Asya; burun estetiğine 10 bin TL vermiş, göğüslerine 20 bin TL’ye silikon taktırmıştı. Ünlü şarkıcı; dudak ve yanağına dolgu yaptırıp, yanağından yağ aldırmak için de 15 bin TL ödemişti.

ASYA GASHİ KİMDİR?

Aslen Kosova’lı olan sanatçı Kosova Sanat Okulu’nda bir sene flüt ve müzik bölümü, bir sene de aktris eğitimi almıştır. Ardından 2016 yılında İstanbul’a yerleşmiş ve klip müzik çalışmalarına adım atmıştır.

Kendi ülkesinde sinema ve dizilerde rol alan Asya Gashi, Piramit Yapım sanatçısıdır. İlk müzik albümü Riya ile Türkiye’deki müzik kariyerine adım atmıştır. Türk müzik severler özellikle Asya Gashi’yi Galatasaray takımının başarılı file bekçisi Muslera sayesinde tanımıştır. Bir maçta kendisine Asya’nın söylediği Muchas Gracias Riya şarkısının uğurlu geldiğini belirtmiş ve statta çaldırmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı