Koronavirüse Yakalanan Usta Sanatçı Toygun Ateş’ten Kötü Haber Geldi!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Koronavirüse Yakalanan Usta Sanatçı Toygun Ateş’ten Kötü Haber Geldi!

MAGAZİN

16 Şubat 2021 Salı 12:49:15

Koronavirüse Yakalanan Usta Sanatçı Toygun Ateş’ten Kötü Haber Geldi!

Usta oyuncu Toygun Ateş Film çekimi için bulunduğu Malatya’da koronavirüse yakalanmıştı, durumunun ağırlaşması üzerine entübe edildi.

Duyurduğu kötü haberler nedeniyle ‘Sanat dünyasının felaket tellalı’ olarak anılan ses sanatçısı Onur Akay, oyuncu Toygun Ateş’in film çekimleri esnasında coronaya yakalandığını ve entübe edildiğini şöyle duyurdu:

“Malatya’da çekimleri devam eden bir korku filminde rol alan 66 yaşındaki usta oyuncu Toygun Ateş, rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Covid-19 testi pozitif çıkan Toygun ağabeyin tedavisi hastanede devam ederken, maalesef durumu ağırlaştı, bilinci kapandı ve yoğun bakıma kaldırılarak entübe edildi. Olayı duyunca çalıştığı yapımcılardan Zeki Sincar ve Adem Sincar’a ulaştım. Onlar da dua isteyerek, Malatya Turgut Özal Devlet Hastanesi’nde yattığını bana söylediler.

Toygun ağabeyciğim, sen güçlüsün ve yeneceksin bu virüsü. Pandemi öncesinde Ortaköy’deki sohbetimizde beni çok güldürmüştünüz ve sözünüz vardı tekrar buluşacaktık. Dualarımız seninle Toygun ağabeyciğim.”

TOYGUN ATEŞ HAKKINDA

2 Haziran 1954’te İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Belediye Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Çok sayıda tiyatro oyununda oynayan Ateş, sinema oyunculuğuna 1976’da ‘Mağlup Edilemeyenler’ filminde başladı. O yıldan itibaren 100’den fazla sinema ve dizi filminde oynadı. Seslendirme sanatçısı olarak hem seslendirme yönetmenliği hem çeşitli yapımlar için seslendirmeler yaptı. Sinema yönetmeni ve senaryo yazarı da olan Toygun Ateş, yeni projelerde oyuncu, yönetmen, senarist olarak yer almaya devam etmekte.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı