Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer'e Korkutan Ölüm Mesajları! "Kocan Ölecek Hiç Ümidin Kalmasın"
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e Korkutan Ölüm Mesajları! “Kocan Ölecek Hiç Ümidin Kalmasın”

MAGAZİN

8 Şubat 2021 Pazartesi 14:21:55

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer’e Korkutan Ölüm Mesajları! “Kocan Ölecek Hiç Ümidin Kalmasın”

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’e ölüm tehtditin de bulunan kişi kimdir? Ünlü çifte atılan mesajların içeriği nedir? Ünlü çift neden tehdit edilmektedirler? Mahkeme de alınan karar nedir? Hazar Ergüçlü’nün olayla ilişkisi nedir? İşte yaşanan olayın detayları…

Sevilen isim Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer korku dolu anlar yaşamaya devam ediyor. Kendilerini ölümle tehtid ettiklerini belirterek daha önce Sinan Altıntaş isimli kişi için tedbir çıkartılmıştı. Sinan Altıntaş isimli şahıs tedbir kararına uymamış ölüm tehditlerine devam etmişti. Ünlü çift bu sebepten dolayı bu defa tedbire uymayan Altıntaş için, “zorlama hapsi” talebinde bulunmuşlardır.

Sinan Altıntaş isimli şahıs daha önce, “Bırakın dalga geçmeyi, öleceksiniz. Kendinizi ölüme sürüklüyorsunuz. Hazar Ergüçlü ile aramı yaparsanız ölümden kurtulursunuz” diye mesajlar atan Sinan Altıntaş bu kez de Başak Dizer’e, ‘Kocan ölecek hiç ümidin kalmasın’ mesajları atarak ünlü çifti korkutmaya devam etti.

ÜNLÜ ÇİFT’E KOCAN ÖLECEK HİÇ ÜMİDİN KALMASIN!

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’e korkutan mesajlar gelmeye devam ediyor. Ünlü çift korku dolu anlar yaşıyorlar! Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, Sinan Altıntaş isimli şahısla ilgili olarak, kendilerini ölümle tehdit ettiği iddiasıyla 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açmışlardır. Sinan Altıntaş alınan tedbirlere uymamış ve hakkında bu defa ‘zorlama hapsi’ talebinde bulunmuşlardır. Sinan Altıntaş isimli şahıs, Başak Dizer’in Harbiye’de işlettiği restoranı bastığı iddiasıyla gündemde yer almaya başladı. Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, Sinan Altıntaş’ın kendilerini ölümle tehdit ettiği iddiası ile korunma talebinde bulunmuşlardır.

Mahkeme kararınca, Sinan Altıntaş isimli şahsın, 3 ay süre ile  ünlü çifte, Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dize’e yönelik tehdit içeren söz ve davranışlarda bulunmaması kararı alınmış bununla beraber de ayrıca bulundukları konuta yaklaşmaması kararı verilmiştir. Diğer yandan Sinan Altıntaş hakkında hapis istemiyle dava açılmıştır.

ZORLAMA HAPSİ İLE CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUZ!

Kıvanç Tatlıtuğ ile Başak Dizer, Sinan Altıntaş hakkında açılan ceza davası devam ederken, yeniden mahkemeye başvurmuşlardır. Sinan Altıntaş isimli şahsın, tedbir kararına aykırı davrandığı ve tehdit ve hakaret etmeye devam ettiğini iddia edilmektedir. Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer’in avukatı dilekçesinde şu ifadelere yer vermiştir; “Tedbir kararını hiçe sayan Sinan Altıntaş, Başak Dizer’e ‘Kocan ölecek, hiç ümidin kalmasın’ şeklinde mesajlar atmıştır. Davalının ‘zorlama hapsi’ ile cezalandırılmasını istiyoruz” açıklamaları yapılmıştır.

ZORLAMA HAPSİ TALEBİ REDDEDİLDİ!

Fakat mahkeme ünlü çift tarafından istenen zorlama hapsi talebine karşılık, mesajların Sinan Altıntaş tarafından gönderildiğinin sabit olmadığı gerekçesini sunarak Tatlıtuğ çiftinin ‘zorlama hapsi’ talebini reddetmiştir. Tatlıtuğ çifti tarafından mahkemenin aleyhlerine verdiği karara itiraz etmişlerdir. Ancak bir üst mahkeme de mahkeme tarafından verilen kararın yerinde olduğu gerekçesiyle Tatlıtuğ çiftinin itirazını reddetmişlerdir.

NELER YAŞANDI?

Kıvanç Tatlıtuğ, eşi Başak Dizer’le ölüm tehditleri aldıkları iddiasıyla, Sinan Altıntaş isimli şahıs hakkında suç duyurusunda bulunmuşlardı. Bunun üzerine ünlü çift, korunma talebiyle ilgili İstanbul Aile Mahkemesi’ne dilekçe sunarak, Sinan Altıntaş’ın mesajlarında sürekli oyuncu Hazar Ergüçlü’nün kız arkadaşı olduğunu ve ilişkilerinin Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Başak Dizer tarafından bozulduğu hakkında mesajlar geldiğini belirtmişlerdir.

ÜNLÜ ÇİFT, ERGÜÇLÜ’YÜ TANIMAMAKTADIR!

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başar Dizer’in avukatı tarafında mahkemeye sunulan dilekçede, “Sinan Altıntaş, kız arkadaşı olduğunu öne sürdüğü Hazar Ergüçlü’yü getirmelerini istemiştir. Ancak Hazar Ergüçlü’yü kendisine götürmeleri halinde ölümden kurtulabileceklerini ısrarla söylemiştir. Kıvanç Tatlıtuğ ile eşi Hazar Ergüçlü’yü tanımamaktadır.

Sinan Altıntaş’ın ailesi, oğullarının akli dengesinin yerinde olmadığını ve Tatlıtuğ çiftine şikâyetlerinden vazgeçmelerini söylemiştir. Sinan Altıntaş’ın ölüm tehditlerine devam etmesi üzerine ayrıca savcılığa suç duyurusunda bulunulmuştur. Korunma kararı verilsin” açıklamasında bulunmuştur.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı