Kim Kardashian’dan Boşanma Partisi. Özel Ada Tutacak
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kim Kardashian’dan Boşanma Partisi. Özel Ada Tutacak

MAGAZİN

4 Şubat 2021 Perşembe 15:04:23

Kim Kardashian’dan Boşanma Partisi. Özel Ada Tutacak

Ünlü reality show yıldızı ve girişimci Kim Kardashian’nın Kanye West ile boşanma aşamasında olduğu konuşulurken güzel yıldızın Kanye West’ten boşanınca büyük bir kutlama yapacağı iddia edildi. Amerikalı yıldız, boşanma partisi için bir ada kiralayacak.

Kim Kardashian ve rapçi eşi Kanye West, bir süredir boşanma haberleriyle gündemde yer alıyor. Çift şimdiye kadar konuyla ilgili herhangi bir açıklamada bulunmadı. Çift hakkında sürekli yeni bir iddia ortaya atılıyor. Bu kez de Kim Kardashian’ın sansasyonel bir boşanma partisi hazırladığı konuşuluyor.

Heat dergisinin haberine göre; Şu sıralar Karayipler’de tatil yapan Kardashian, ailesi ve çocukları için bir kutlama partisi planlıyor.

“LÜKS BİR TATİL KÖYÜ KİRALAYACAK”

Dergiye konuşan bir kaynak, “Parti için büyük olasılıkla özel bir adada yer alan lüks bir tatil köyü kiralamayı düşünüyor. Partiye çocuklar da katılacak. Herkes Kim’in kendini şımartıp rahatlamasını istiyor” diye belirtti.

Kısa süre önce Disney ve Hulu ile yeni bir anlaşma imzalayan Kardashian’ın, boşanma partisini yeni reality show programında yayınlayacağı da iddialar arasında.


“ADİL BİR ANLAŞMA OLACAK”

40 yaşındaki televizyon yıldızının 2.2 milyar dolarlık servetin paylaşımında tüm ailesi için adil olacak bir çözüm bulmak üzere mali müşavirlerle görüştüğü basına yansımıştı.

Us Weekly’ye konuşan bir kaynak, “Kim, Kanye’nin tüm finans kaynaklarını ve mülklerini bölünmeye hazır hale getirdi, bu herkes için çok adil bir anlaşma. Kim, resmi olarak davayı açtığı zaman her şey hazır durumda olacak” dedi.

Çiftin boşanma söylentisi, West’in sonradan sildiği ilginç bir tweet’le ortaya çıkmıştı.

Kanye West, eşi Kim Kardashian’ın bir otelde rap şarkıcısı Meek Mill ile buluşmasından sonra yaklaşık iki yıldır boşanmaya çalıştığını öne sürmüştü.

Kardashian ise, “Kocama anlayış gösterin, bipolar bozukluğu var” ifadelerini kullanarak West’i savunmuştu.
Çifte yakın bir kaynak, “Kanye zaman istiyor ve işi için zaman ayırıyor, zamanının çoğunu Wyoming’de geçiriyor. Kısa zamanda, en azından tam zamanlı olarak Los Angeles’a dönmeyi planlamıyor. Kim de bu durumdan şikayetçi değil.” demişti.

Aynı kişi ayrıca, “Kanye, etrafında, Kim’i rahat ettirecek muazzam bir destek sistemine sahip. Kanye için çiftlik daha iyi bir yer. Kim’in Los Angeles’ta olması gerekiyor ve çocuklarını da yanında istiyor. Onların hayatlarını normal şekilde sürdürmesi için elinden geleni yapıyor. Çocuklar babalarıyla her gün iletişim kuruyor, görüntülü konuşma yapıyor.” açıklamasında bulunmuştu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı