Karavanını Küçük Bulan Deniz Çakır Sette Kriz Çıkardı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Karavanını Küçük Bulan Deniz Çakır Sette Kriz Çıkardı

MAGAZİN

22 Şubat 2021 Pazartesi 18:59:33

Karavanını Küçük Bulan Deniz Çakır Sette Kriz Çıkardı

Deniz Çakır yeni dizi projesinde kriz çıkardı. Başrollerinde Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un yer aldığı dizisi daha ekrana gelmeden kavgalarıyla konuşulmaya başlandı. Kendi karavanını küçük bulan Deniz Çakır habersiz bir şekilde rol arkadaşları Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın aracına geçince set ekibinin tepkisine maruz kaldı.

Deniz Çakır, Hülya Avşar ve Mehmet Aslantuğ’un başrollerini paylaştığı yeni bir dizi projesinde yer almaktaydı. Oyunculuğunun yanında kaprisleriyle de tanınan Deniz Çakır iddialara göre sette karavan krizi çıkardı. Kendi karavanını küçük bulan Deniz Çakır, ekipten aracının değişmesini istedi. Pandemi nedeniyle karavan şirketleri yoğunluk yaşarken set ekibi de oyuncunun bu isteğine olumlu cevap veremedi.

Çakır, rol arkadaşları Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan’ın beraber kullandığı daha büyük karavanı fark edince adeta onların aracını gasp etti. Sete geldiklerinde Çakır’ın kendi karavanlarına geçtiğini gören oyuncular, yapım şirketinden bu durumun düzeltilmesini talep etti.

SÖYLENENLERE SESSİZ KALDI

Yapım ekibi Çakır’ı, araçtan çıkaramadı. Daha küçük karavana geçmek zorunda kalan Tütüncü ve Alişan’ın tepkisine oyuncunun sessiz kaldığı söylendi. Çakır’ın dizi setinin başlangıcından beri sorunlar yaşadığı ve partneri İlayda Alişan’a kötü davrandığı da öne sürüldü. İkilinin, çekimler bittiğinde mümkün olduğunca sette birbirlerinden uzak durmaya çalıştığı iddia edildi.

Çakır’ın daha önce benzer sorunlar yüzünden “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinin 3’üncü sezonundan çıkarıldığı da iddialar arasındaydı.

DENİZ ÇAKIR KİMDİR?

Deniz Çakır, 31 Aralık 1982 tarihinde Ankara‘da doğdu. Aslen Trabzonlu olan oyuncu, liseyi Ankara’da Ayrancı Süper Lisesi’nde bitirdi. Yüksek öğrenimini ise Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nde tamamladı.

Konservatuvar öğrencisi iken Ankara Radyosu‘nda, radyo tiyatrosu yaptı ve radyo reklamı seslendirdi. 2004 yılında okuldan mezun olunca İstanbul‘a taşındı. 2004 yılında Birol Güven yapımı, Hülya Avşar ve Cihan Ünal‘ın başrollerini paylaştıkları “Kadın İsterse” adlı dizide ‘Alev’ rolüyle ilk televizyon deneyimini yaşadı.

2006 yılında Reşat Nuri Güntekin‘in aynı adlı romanından günümüze uyarlanan ve Halil Ergün, Fahriye Evcen, Güven Hokna, Bennu Yıldırımlar, Tolga Karel, Gökçe Bahadır, Caner Kurtaran gibi oyuncuların rol aldığı “Yaprak Dökümü” adlı dizisinin kadrosunda yer alan Deniz Çakır, Ferhunde karakteri hafızalara kazındı.

2013 yılı Ocak ayının ilk haftasında “Muhteşem Yüzyıl” dizisine katılarak Şah Sultan karakterine hayat verdi. Son olarak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde rol alan güzel oyuncu üçüncü sezonda diziden ayrıldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı