İnstagram'da Karşınıza Çıkan Öküz Yılı Nedir? Öküz Yılı Ne Demek?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İnstagram’da Karşınıza Çıkan Öküz Yılı Nedir? Öküz Yılı Ne Demek?

MAGAZİN

12 Şubat 2021 Cuma 19:46:07

İnstagram’da Karşınıza Çıkan Öküz Yılı Nedir? Öküz Yılı Ne Demek?

Öküz yılı nedir? İnstagram’da karşımıza çıkan öküz yılı nedir? Ne anlama gelmektedir? Öküz yılı ne zaman başlar? Öküz yılı ne zaman biter? Özellikleri nelerdir?

İnstagram da bugün itibari ile tüm kullanıcıların ilgisini çeken hikayelerde “öküz yılı” herkesin karşısına çıkmaya başladı. Çoğu vatandaş karşılarına çıkan bu hikayelerin ne anlama geldiğini anlamak adına araştırmalara başladı. Öküz yılı Çin burcu olarak çoğu kişi tarafından bilinse de ne anlama geldiği sosyal medyada araştırılmaya devam ediyor. Bir süredir gündemde olan Çin öküz yılı burcu vatandaşları meraklandırmaktadır. Peki öküz yılı nedir? Ne anlama gelir? Ne zaman başlar?

Milyonlarca sosyal medya kullanıcısı tarafından bugün Instagram da karşılarına çıkan”öküz yılı” hikayeleri şaşırttı. Karşılarında öküz yılı görsel ve isim ile karşılaştılar. Kullanıcılar, hikayeye tıkladıklarında ise takip ettiği kişilerin öküz yılına yönelik paylaşımları ile karşılaştılar. Peki öküz yılı nedir? Instagram’da öküz yılı hikayesi ne demek? Ne anlama geliyor? İşte öküz yılı hakkında merak edilenler haberimizde…

ÖKÜZ YILI NEDİR?

İnstagramda da karşımıza çıkan ve herkesin merak ettiği, Öküz yılı, Çin takvim sisteminin bir parçasını oluşturan Çin burçlarında görülen 12 yıllık tekrarlanan hayvan döngüsünün ikincisi anlamına gelmektedir. Buna göre Öküzler, güvenilir ve istikrarlı olarak kabul edilmektedirler. Öküzler görevlerine yaklaşımlarında mükemmel düzenleyiciler veya sistematik olarak bilinmektedirler.

ÖKÜZ YILI NE ZAMAN BAŞLAR? NE ZAMAN BİTER?

Merak edilen konulardan biride ne zaman başlayıp ne zaman bittiğidir. Öküz Yılı 12 Şubat 2021 tarihinde başlamaktadır. 31 Ocak 2022 tarihinde sona ermektedir.

PEKİ ÖKÜZ BURCUNUN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Öküz Burcun özellikleri; Sabırlı, Cesur, Sadık, Vefalı, Tutucu olarak bilinmektedir. Çin takvimine göre Öküz yılında doğan bir kişi çok sabırlı birisi olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda bu kişilerin çok sıkı ve güçlü bir çalışma tempoya sahiptirler. Bu burçtaki kişiler için bir katır kadar inatçı ve azimkar demek de doğru olacaktır. Bu kişiler,  eğer ki hoşlandıkları bir konu olursa çok yorgun düşene kadar çalışmaya devam ederler. Bu kişilerin felsefelerine göre başkalarının eğlenmek için geldikleri dünyaya onlar çalışmak için gelmişlerdir!

Bu kişilerin bazı olaylar karşısında kayıtsız oluşuna bakıp durgun zannetmek yanlış olacaktır. Başkalarının fark edemeyeceği kadar zeki ve akıllı kişilerdir. Bu kişiler yaşamlarında hedefe ulaşmak için önce güvenilir olmak ve sonra da çalışmak gerektiğine inanan kişilerdir. Bu kişiler ihtiraslı ve duygulu sözcükler kullanarak sevgilerini açıklayamamaktadırlar.

Bu kişilerden tutkulu aşk mektupları yazmaları beklenmemelidir. Bunun yanı sıra karşı cinse karşı büyük çekicilik duymaları izlenebilmektedir. Yine de bu kişilerin ihtiraslarını kolayca uyandırmak mümkün olmamaktadır. Bu kişiler için ilk bakışta aşık olmakta zor bir durumdur. Bu kişiler, erkek yada kadın farketmez yaşamlarını paylaştıkları kişilere sadık olarak sürdürürler. Eşini aldatan pek az kişi  bu burçtan çıkar. Öküz yılında doğan kişilerin en başarılı ilişki kuracakları insanlar Koyun yılında doğan kişilerdir. Bunun haricinde birde Horoz yılında doğanlar ile başarılı ilişkiler kurabilmektedirler. Ayrıca Köpek ve Kaplan yılında doğanlar ile dikkatli beraberlik kurmaları gerekmektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı