İbrahim Çelikkol Ve Eşi Mihre Çelikkol’un Acı Günü: Huzurla Uyu Oğlum!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İbrahim Çelikkol Ve Eşi Mihre Çelikkol’un Acı Günü: Huzurla Uyu Oğlum!

MAGAZİN

4 Şubat 2021 Perşembe 12:50:58

İbrahim Çelikkol Ve Eşi Mihre Çelikkol’un Acı Günü: Huzurla Uyu Oğlum!

Dört sene önce oyuncu İbrahim Çelikkol ile evlenen Mihre Çelikkol, köpekleri Jozi’nin hayatını kaybettiğini duyurdu. Mihre Çelikkol, “Seni çok özleyeceğim. Huzurla uyu oğlum. J.” yazarak duygularını ifade etti.

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinde Mehdi karakterini canlandıran İbrahim Çelikkol ve eşi Mihre Çelikkol, en yakın dostlarını kaybetmenin acısını yaşıyorlar. Mihre Çelikkol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile köpekleri Jozi’nin vefat ettiğini açıkladı.

Mihre Çelikkol paylaşımına “Seni çok özleyeceğim. Huzurla uyu oğlum. J.” notunu düştü.

MUTLULUKLARINI KANITLADILAR

Oyuncu İbrahim Çelikkol, 2017 yılında mimar Mihre Mutlu ile dünya evine girmişti. Ünlü çiftin Aralık 2019’da bir oğulları olmuştu.

Geçtiğimiz aylarda İbrahim Çelikkol ile eşi Mihre Çelikkol’un evlilikleri üzerinde kara bulutlar dolaştığı iddia edilmişti. Çelikkol ise sosyal medya hesabından eşinin çektiği fotoğrafı “Kıymetlim’in gözünden” notu ile paylaşarak, çıkan dedikoduları yalanlamıştı.

“KIZIMIZ OLSUN İSTİYORUZ”

Mihre Çelikkol, “Çocuk defterini kapattınız mı?” sorusuna, “Hayır, aksine ikinciyi düşünüyoruz. Bir de kızımız olsun istiyoruz. Hatta adı bile şimdiden belli” yanıtını vermişti.

İBRAHİM ÇELİKKOL HAKKINDA

14 Şubat 1982’de İzmit, Kocaeli’nde doğan İbrahim Çelikkol’un Anne tarafı Selanik göçmeni, baba tarafı ise Arap kökenlidir. Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yapan, aynı zamanda basketbolla da ilgilenen Çelikkol basketi bıraktıktan sonra oyunculuk konusunda eğitim aldı.

Osman Sınav’la tanışmasından sonra hayatının dönüm noktasını yaşayan Çelikkol, Osman Sınav’ın çektiği Pars: Narkoterör filminde ‘başkomiser Şamil Baturay’ rolünün verilmesi ile oyunculuk hayatına adım attı. Ardından M.A.T., Karadağlar ve Keskin Bıçak gibi televizyon dizilerinde boy gösteren Çelikkol, 2011 yılında başlayan ve 24 Eylül 2012 de final yapan İffet adlı dizide başrol Cemil karakterine hayat vermişti.

16 Şubat 2012’de gösterime giren sinema filmi Fetih 1453’te Ulubatlı Hasan karakterini canlandırmıştır. 2013-2014 yılları arasında Merhamet dizisinde rol alan Çelikkol, 2014’te ekranda rol almaya başlayan Reaksiyon dizisinde bordo bereli Yüzbaşı Oğuz Ayaz karakterini ve 2016’da başlayan kördüğüm dizisinde Ali Nejat karakterini canlandırmıştı. Muhteşem İkili dizisinde de rol alan yakışıklı oyuncu şu günlerde de Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi karakterine hayat vermektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı