İbo Show’da Olay Anlar! Oryantal Didem’i İzlememek İçin Mücadele Eden Ali Sunal ve Bülent Serttaş Eleştiri Yağmuruna Tutuldu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İbo Show’da Olay Anlar! Oryantal Didem’i İzlememek İçin Mücadele Eden Ali Sunal ve Bülent Serttaş Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

MAGAZİN

2 Şubat 2021 Salı 11:18:26

İbo Show’da Olay Anlar! Oryantal Didem’i İzlememek İçin Mücadele Eden Ali Sunal ve Bülent Serttaş Eleştiri Yağmuruna Tutuldu

Yıllar sonra tekrar yayınlanan ‘İbo Show’un son yayınlanan bölümüne Ali Sunal ve Bülent Serttaş konuk olarak katıldı. Oryantal Didem Kınalı da İbo Show’a davet edilmişti. Konuklardan Ali Sunal ve şarkıcı Bülent Serttaş’ın oryantal Didem Kınalı’ya dans ederken bakmama çabaları sosyal medyanın diline düştü.

Saldırıya uğradıktan sonra uzun bir tedavinin ardından ‘İbo Show’la sahnelere geri dönen İbrahim Tatlıses, bu hafta da birbirinden renkli isimleri programında ağırladı. Her cumartesi akşamı olduğu gibi bu hafta da İbo Show bomba gibi geldi.

Usta sanatçı Muazzez Ersoy, şarkıcı Bülent Serttaş, ünlü oyuncular Ali Sunal ve Doğa Rutkay’ın konuk olduğu İbo Show’un 11. Bölümüne oryantal Didem Kınalı da danslarıyla konuk oldu. Oryantal Didem’in dans ettiği görüntüler sosyal medyada çok konuşuldu.

“BÜYÜK BİR SAYGISIZLIK. YAKIŞTIRAMADIM”

Didem Kınalı’nın dans ettiği anlarda yaşananlar çok konuşuldu. Konuklardan oyuncu Ali Sunal ve şarkıcı Bülent Serttaş’ın oryantal Didem Kınalı dans ederken gözlerini ondan kaçırması, sosyal medyada eleştirilere sebep verdi.

Didem Kınalı yaptığı açıklamada kendisine saygısızlık yapıldığını söyledi. “Çekimlerde işimi yaparken durumu fark etmedim. Gündeme gelince hareketlerini gördüm” diyen Didem kınalı, “Olayın iç yüzü şu: Bir süre önce birlikte sahne aldığımız bir gecede Bülent Serttaş bana saygısızlık yapmıştı. Bundan dolayı olduğunu düşünüyorum” diye konuştu.
“Mesleğimi ülkemde ve dünyada en iyi şekilde icra eden bir dansçıyım” diyen Kınalı, “Bilinçli şekilde yaptığı çok açık ve net. Büyük bir saygısızlık. Yakıştıramadım! Orada dans ve sanat var” diye konuştu.
Sosyal medyada yorum yağmuruna tutulan şarkıcıya, Hadise tepki gösterdi. Didem Kınalı’nın dans video’larını Instagram’dan paylaşan şarkıcı, “Dans sanattır ve alkışlanır” diye yorumladı.

“DİDEM’İ HAYRANLIKLA İZLEDİM”

Gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ali Sunal, “Ya alemsiniz çok gülüyorum. Şaka bir yana tabi ki hayranlıkla izledim Didem’in harika performansını. Bakmadığım tek anı yakalamış cano kamera” diyerek eleştirilere yanıt verdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı