Hande Erçel-Kerem Bürsin’den Aşk Sürprizi! Sevgililer Gününde Aşkını İlan Etti
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Hande Erçel-Kerem Bürsin’den Aşk Sürprizi! Sevgililer Gününde Aşkını İlan Etti

MAGAZİN

18 Şubat 2021 Perşembe 14:24:03

Son Güncelleme: 18/02/2021 14:25:19

Hande Erçel-Kerem Bürsin’den Aşk Sürprizi! Sevgililer Gününde Aşkını İlan Etti

Son dönemde magazin gündeminden düşmeyen Hande erçel ile Kerem Bürsin’den beklenen hamle geldi. Kerem Bursin Hande Erçel’e aşkını ilan etti! Rol aldıkları Sen Çal Kapımı dizisinde başrolleri paylaşan ve aşklarını gizli yaşayan çift, Sevgililer gününde aşklarını itiraf etti!..

Hayranları tarafından beklenen oldu. Kerem Bursin Hande Erçel’e aşkını ilan etti! 14 Şubat sevgililer gününde Hande ve Kerem’den beklenen aşk paylaşımı geldi!

SONUNDA BEKLENEN HAMLE GELDİ

Hem Kerem Bursin hem Hande Erçel hayranları sevgililer gününde paylaşım geleceğini tahmin ediyorlardı. Ve beklenen oldu. Paylaşım gelir gelmez “Biz bilmiştik, Kerem’i biraz tanıyorsam paylaşacaktı” dediler. Hande Erçel ve Kerem Bursin sevgililer gününde 4. aylarını kutladıkları iddia edildi.

Kerem Bursin Hande Erçel’e aşkını ilan etti! Kerem Bursin Hande Erçel etiketleyerek “Happy Valantines day” yazdı.
4 Şubat Sevgililer gününde gözler Hande Erçel’e çevrildi! Kerem Bursin paylaşımı sonrası Hande Erçel’in paylaşımı bekleniyor.

HANDE ERÇEL KİMDİR?

Hande Erçel, 24 Kasım 1993 tarihinde Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya geldi. Lisansını Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesinde Geleneksel Türk Sanatları Bölümü’nde tamamlayan Hande Erçel, 2015 yılında katılmış olduğu Azerbaycan’da düzenlenen Miss Cilivaliton of the World yarışmasıyla dikkatleri üzerine çekti.

İlk oyunculuk deneyimini bir beyazperde projesi olan Çılgın Dershane filminde yaşayan güzel oyuncunun ilk dizisi ise Hayat Ağacı oldu. İdil Fırat ve Fikret Kuşkan ile başrollerin paylaşan Hande Erçel, Selen Karahanlı karakterine hayat verdi. Hande Erçel’in asıl çıkışı ise Güneşin Kızları dizisi oldu. 2016 yapımı “Aşk Laftan Anlamaz” dizisinde Burak Deniz’le, 2017 yapımı “Siyah İnci” dizisinde Tolga Sarıtaş ile başrolü paylaşan Hande Erçel, son olarak başrollerinde Serkan Çayoğlu, Kaan Yıldırım, Hazal Subaşı ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın da yer aldığı Halka dizisinin kadrosuna dahil oldu.

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Geleneksel Türk Sanatları Bölümünde okumaya devam etmektedir. 2012’de Azerbaycan’da yapılan güzellik yarışmasına katılmış ve ikinci olmuştur.

Haziran 2016’da Aşk Laftan Anlamaz dizisinde canlandırdığı Hayat Uzun Sarsılmaz karakteriyle ekranlara geri döndü. Şimdilerde Kerem Bürsin ile başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde rol almaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı