Hadise ve Kaan Yıldırım Çiftinden Mutlu Sevgililer Günü Paylaşımı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Hadise ve Kaan Yıldırım Çiftinden Mutlu Sevgililer Günü Paylaşımı

MAGAZİN

15 Şubat 2021 Pazartesi 09:59:28

Hadise ve Kaan Yıldırım Çiftinden Mutlu Sevgililer Günü Paylaşımı

Hadise ve sevgilisi Kaan Yıldırım sosyal medya hesabından yayınladığı Sevgililer Günü paylaşımı ile sosyal medyada olay oldu. Güzel şarkıcı çocuk filtresi kullanarak paylaştıkları yeni pozlarını “7’den 77’ye sevgililer günümüz kutlu olsun” notu ile sevenlerine sundu.

Bir dargın bir barışık ilişkilerinde evlilik kararı alan ünlü çift magazin gündeminde çok konuşulmuşlardı. Eğlenceli gönderileri ile önce şaşırtan sonra tebessüm ettiren sevgililerin yeni paylaşımları sosyal medyada büyük ilgi gördü.

İLİŞKİSİNİ SONLANDIRMIŞTI

Öte yandan Hadise, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu… Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın.” İfadelerine yer vermişti.

AYRILIĞA DAYANAMADILAR

Ancak ünlü çiftin ayrılıkları kısa sürmüştü. Şarkıcı, “Büyük konuşmamak lazım. Hepimiz insanız. 2020’de hangimizin psikolojisi yerindeydi? Kadınlar duygularını çok yoğun yaşıyor. Hemcinslerim benim ne demek istediğimi anlayacaktır. Her şey yolunda. Şimdi çok mutluyuz” demişti.

Her hareketleri olay olan çift, barışma kararından ardından aşklarını sosyal medyada gözler önüne sermeye devam ediyor. Hadise ve Kaan Yıldırım, yeni fotoğraflarını son olarak Instagram story’sinden çocuk filtresiyle paylaştı. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından yayınladığı fotoğrafın altına “7’den 77’ye Sevgililer Günü’nüz kutlu olsun” notunu düştü.

Güzel şarkıcının bu paylaşımı takipçileri tarafından büyük ilgi gördü. Sevenleri tarafından sosyal medyada hızla yayıldı.

KORONAVİRÜS GİTTİ ANKSİYETE KALDI

Hadise koronavirüse yakalandıktan sonra karantinayı kendi evinde geçirmişti. Korona endişesinin kendisinde anksiyete (kaygı bozukluğu) hastalığına yol açtığını söyleyen sanatçı, “Benim için zor bir süreçti. Hastanelik olmadım. Bu süreci daha zor durumda hastanelerde geçiren insanları görünce şükrettim.” demişti.

Hadise ayrıca, “İki hafta kendi evimde tek başıma kaldım. Dört hafta boyunca öksürdüm. Başım çok fena ağrıdı. Kusmalarım çok oldu. 5. günümde tat ve koku almamaya başladım. Asıl beni mahveden korku oldu. Televizyonlarda sürekli izlediğimiz o kötü görüntüler beni panikletti. Endişeden anksiyete oldum. Öksürük geçmiyor. Acaba sesimi etkileyecek mi, şarkı söyleyebilecek miyim? şeklinde kafamda deli sorular vardı. Neyse ki koronayı atlattım. Ama anksiyete kaldı.” İfadelerine yer vermişti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı