Gupse Özay Hamile Mi? Barış Arduç ‘tan Bebek Açıklaması…
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Gupse Özay Hamile Mi? Barış Arduç ‘tan Bebek Açıklaması…

MAGAZİN

5 Şubat 2021 Cuma 14:57:22

Gupse Özay Hamile Mi? Barış Arduç ‘tan Bebek Açıklaması…

Uzun yıllardır birlikte olan ve 2020’de sürpriz bir nikahla evlenen çift Gupse Özay ile Barış Arduç’un hayranları bebek haberini dört gözle bekliyor. Levent’te objektiflere takılan Barış Arduç’tan bebek açıklaması geldi.

Barış Arduç ile Gupse Özay, 2014’te ‘Deliha’ filminin setinde aşk yaşamaya başlamış, geçtiğimiz yaz da evlenmişlerdi. Oyuncu Barış Arduç, Levent’te objektiflere yansıdı. Öğlen geldiği menajerlik şirketinden gece ayrılan Arduç, “8 saattir toplantı yapıyoruz. Reklam filmi var, onunla alakalı bir toplantı yaptık” dedi.

“ÇOCUK İSTİYORUZ”

Barış Arduç, hayranlarının en çok merak ettiklerinden olan “Çocuk istiyor musunuz?” sorusuna yanıt verdi. “Gayet güzel gidiyor. Herkesin çocuk sevdası vardır. Biz de istiyoruz. Ama zamanını bilmiyoruz. Kısmet nasip. Önce işlerimizi halledelim, sonra çocuk niyetimiz gerçekleşir inşallah.”

Gupse Özay da ortaya atılan bebek iddialarını yalanlamıştı. 36 yaşındaki Özay, “Hamile değilim ama çok istiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

FARKLI BİR KARAKTERLE GELİYOR

En son Çukur dizisinde Arık Böke karakterine hayat veren Arduç “Bu sefer farklı bir karakterde göreceksiniz beni. Önceki gibi psikopat bir rol değil” ifadelerine yer verdi.

Oyuncu, eşinin yeni bir senaryo üzerinde çalıştığını söyleyen Arduç, “Gupse’nin keyfi yerinde. Evde yazıp çiziyor. Evlendikten sonra hayatımda bir şey değişmedi. Yedi yıldır beraberiz, evlilik bizim için sembolik bir şey oldu. Değişen bir şey yok” şeklinde konuşmuştu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı