Gülben Ergen’den Yatırım Açıklaması: Hiç Taksi Plakam Olmadı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Gülben Ergen’den Yatırım Açıklaması: Hiç Taksi Plakam Olmadı

MAGAZİN

16 Şubat 2021 Salı 13:52:34

Son Güncelleme: 16/02/2021 13:53:24

Gülben Ergen’den Yatırım Açıklaması: Hiç Taksi Plakam Olmadı

Son zamanlarda katıldığı programlardaki açıklamalarıyla gündem olan Gülben Ergen, bu kez bir YouTube programına katıldı. Ergen, iş hayatında kazandığı parayı yine işine yatırdığını söyleyerek, ”Mesleğine yatırım yapmak zorundasın. Benim hiç taksi plakalarım olmadı ama hep çok güzel şarkılarım oldu. Ticarete yatırım yapmak çok ayrı bir zekadır. Ben şarkıya, sahneye yatırım yapmayı bilirim” dedi.

Emel Yalçın’ın YouTube’da yayınlanan programına konuk olan 48 yaşındaki Gülben Ergen, samimi açıklamalarda bulundu. Ergen, iş hayatından kazandığı parayı yine müziğe yatırmayı tercih ettiğini ifade etti.

“ZOR BİR KADINIM”

Sanatçı, “Mesleğine yatırım yapmak zorundasın. Benim hiç taksi plakalarım olmadı ama hep çok güzel şarkılarım oldu. Ticarete yatırım yapmak çok ayrı bir zekadır. Ben şarkıya, sahneye yatırım yapmayı bilirim” şeklinde konuştu.

“Kendinle ilişki yaşar mıydın?” sorusuna kahkaha atan Ergen, “Hayır. Çok kalabalık, çok zor kadınım” yanıtını verdi.

“Çocuklar Gülsün Diye” adında bir derneği bulunan ünlü şarkıcı, “Mezar taşına ne yazılmasını istersin?” sorusuna, “’Çocuklar Gülsün Diye’ çok uğraştı yazılsın isterim.” Cevabını verdi.

“MUTLULUĞUN ŞİFRESİ”

Gülben Ergen, geçtiğimiz ağustos ayında mavi mayo ve pareolu pozunu “İnsanın kendiyle barışık olması, mutluluğun şifresi” notuyla sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

SAHTE HESABI İLE İLGİLİ YORUMLAR GELDİ

Sahte hesaba geçmeyi unutan Gülben Ergen, kendi profilinden fotoğrafına “Can kadın” yorumunu yapınca alay konusu olmuştu.

Durumu fark eden takipçileri Ergen’e, “İnsan kendini sevmeli tabi”, “Hiç bozuntuya vermiyorsun” ve “Fake (sahte) hesaptan yazacaktın sanırım” şeklinde yorumlar yapmıştı.

Gelen eleştirilerin ardından Ergen, “Satır satır takip edilmek… İlmek ilmek oya işler gibi ensemde yaşamak” notuyla esprili bir paylaşım yapmıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı