Etiler’de Kaybolan İranlı Marjan Ahadi’nin Olayında Büyük Gelişme
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Etiler’de Kaybolan İranlı Marjan Ahadi’nin Olayında Büyük Gelişme

MAGAZİN

17 Şubat 2021 Çarşamba 12:12:38

Etiler’de Kaybolan İranlı Marjan Ahadi’nin Olayında Büyük Gelişme

Geçtiğimiz Cuma Etiler’de kaybolan İran uyruklu Marjan Ahadi (30), gece saatlerinde bulundu. Emlak danışmanı olarak çalıştığı iş yerinden çıkan Ahadi, Etiler’de sevgilisiyle buluşacağını söyleyerek arkadaşının arabasından inmişti. Arabadan indikten sonra sevgilisine mesaj attığı tespit edilen Ahadi’den bir daha haber alınamamıştı. Marjan Ahadi, canlı yayında yaşadıklarını anlattı.

3 buçuk yıldır İstanbul’da yaşayan ve emlak danışmanlığı yapan İran uyruklu Marjan Ahadi, 12 Şubat günü Etiler’deki iş yerinden çıktıktan sonra ortadan kayboldu. Marjan Ahadi’nin annesi Maryam Ahadi, kızının tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını iddia etmişti.

Maryam Ahadi “Kızım Cuma günü akşam saat 18.30’dan sonra kaybolmuş. Ben kızım bulunana kadar herkesten şüpheleniyorum. İnşallah kızım bulunur. Tanıdık biri kızımı kaçırdı. Çünkü orada beklemişler. Allah’ın izniyle emniyet kızımı bulacak. Polis bana hala bir bilgi vermedi sadece üzerinde çalıştıklarını söylediler. Ben 6 aydır buradayım kızımın yanına gelmiştim. Kızım 3,5 yıldır burada yaşıyor. Kızım kendisi ressam ama 7-8 aydır emlak danışmanlığı yapıyor” demişti.

“KIZIMI BIRAKIN”

Kızını kaçırdıklarını iddia ettiği kişilere seslenen anne Maryam Ahadi, “Ben bir anneyim. İnanın ki benim ahım sizi tutacak. Hemen kızımı bırakın. Zaten emniyet onların peşinde ve bulacaklar onları. Cezalarını çekecekler.” ifadelerini kullandı. Farsça olarak kızına seslenen Maryam Ahadi, “Canım kızım seni çok seviyorum. Sen çok zeki bir kızsın. Ne yapmak istediğini çok iyi bilirsin. Eminim yakında seni bulacağız ve sağlıklı bir şekilde yanıma geleceksin” demişti.


CANLI YAYINDA YAŞADIĞI OLAYI ANLATTI

ATV ekranlarının merakla izlenen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’e İranlı Marjan Ahadi ve annesi konuk oldu.
Etiler’den 5 gün önce kaybolan ve annesinin tanıdık birileri tarafından kaçırıldığını iddia ettiği İranlı Marjan Ahadi, başına gelen ilginç olayı canlı yayında anlattı.

Yolda yürürken bayıltıldığını iddia eden Marjan Ahadi, “Biri beni arkadam tuttu. ‘Sakin ol bir şey olmayacak’ dedi. Daha sonra bana bir şey koklattılar. Kendimden geçmişim. Kendime geldiğimde sokakta otuyordum. Ne olduğunu anlayamadım. Kendimi çok güçsüz hissediyordum” şeklinde konuştu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı