Deniz Akkaya Koronavirüse Yakalanmıştı, Durumu Ağırlaşınca Hastaneye Kaldırıldı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Deniz Akkaya Koronavirüse Yakalanmıştı, Durumu Ağırlaşınca Hastaneye Kaldırıldı

MAGAZİN

22 Şubat 2021 Pazartesi 19:13:35

Deniz Akkaya Koronavirüse Yakalanmıştı, Durumu Ağırlaşınca Hastaneye Kaldırıldı

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan eski manken Deniz Akkaya’nın sağlık durumu ile ilgili son dakika haberi geldi. Güzel manken durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Akkaya, ateşinin 39 dereceye çıktığını, virüsün ciğerlerine kadar indiğini ve öksürük krizlerinin başladığını söyledi.

Koronavirüs salgını tüm dünyayı kasıp kavururken üzücü haberler de peş peşe geliyor. Ünlüler dünyasından da pek çok isim kötü haberi hayranlarıyla paylaşıyor. Geçtiğimiz günlerde o isimlere manken Deniz Akkaya da dahil oldu. Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren Deniz Akkaya, ateşinin 39 dereceye çıktığını, virüsün ciğerlerine kadar indiğini ve öksürük krizlerinin başladığını belirtti.

“VAKA SAYISI VERMEYE BENZEMİYOR”

Hasta yatağından paylaşımlar yapan Akkaya, “Aslen en baştan niyetim hızlıca atlatıp, bakın sağlıklı yaşamın mükafatı demek isterdim size. Ancak hayatında hiç ciddi bir sağlık sorunu yaşamamış biri olarak bana inanılmaz ağır geldi. Arkadaş neymiş ya televizyonda oturup vaka sayısı vermeye benzemiyor. Belli ki hastanede bir süre kalacağım. Buyurun şu dört günde yaşadıklarımı sizlerle paylaşıyorum.” diye konuştu.

“İÇ SESİNİZE UYUN”

“Bir kere evde kalmaya ısrar etmek her zaman iyi fikir olmayabilir diyen Akkaya sözlerine şöyle devam etti: “Çünkü ciğerlerimde minik sıkıntıları bugün hemen görüntüleyip kortizona başladılar. Yani evde kalmak yerine iç sesiniz hastaneye git diyorsa gidin. Ayrıca ateşim sürekli 39’larda seyrediyor.

Öksürük krizim başladı bu ara. Ateş zaten baki, yani ateşim 38 olunca hissetmiyorum öyle diyeyim. Eklem ağrımda azalma var ilk günlere göre. Unutmayın ki bana bir şey olmaz. Eskiden beter enerjik bir energizer tavşanı gibi kalkacağım bu yataktan”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı