Demet Akalın Koronavirüs'e mi Yakalandı! Alişan Canlı Yayında Açıkladı! Durumu Nasıl?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Demet Akalın Koronavirüs’e mi Yakalandı! Alişan Canlı Yayında Açıkladı! Durumu Nasıl?

MAGAZİN

10 Şubat 2021 Çarşamba 16:39:29

Demet Akalın Koronavirüs’e mi Yakalandı! Alişan Canlı Yayında Açıkladı! Durumu Nasıl?

Demet Akalın “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programının bugünkü bölümünde neden yer almamıştır? Demet Akalın koronavirüs mü oldu? Okan Kurt koronavirüs mü oldu? Durumları nasıl?

Star TV’nin sevilen programı “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programının bugün yayınlanan bölümünde Ünlü Şarkıcı Demet Akalın’ın programda yer almaması programın sevenleri tarafından araştırılmaya başlandı. Neden programda olmadığı merak konusu olurken Akalın’ın partneri Alişan canlı yayında açıkladı. Programın başlamasından kısa bir süre sonra Demet Akalın’ın neden olmadığı soruları Alişan tarafından cevaplandı. Demet Akalın programda neden yer almadı? İşte detaylar…

Alişan tarafından yapılan açıklamada ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın neden sevilen sabah programında yer almadığı soruları cevap buldu. İlk açıklama partnerinden geldi.

ALİŞAN AÇIKLADI! KORONAVİRÜS TESTİ POZİTİF ÇIKTI!

Herkesin merakla beklediği soruya partneri Alişan tarafından sundukları programda canlı yayında açıklık getirdi. Yaptığı açıklamada, Okan Kurt’un korona virüs testinin pozitif çıktığı açıklamasında bulundu. Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın korona virüs testi negatif çıkmıştır. Fakat alınan önlemler kapsamında Demet Akalın’ın bu sürede kendini izole etmesi gerektiği için bir süre programda olamayacağını şu sözlerle duyurmuştur;

“Okan’ın testi pozitif. Durumu iyi, izole vaziyette. Demet de eşi olarak karantinada. Testini yaptırdı, şükür negatif. 5 gün izole olacak, pazartesi gününden itibaren bizimle. Benim testim de negatif” dedi. Alişan, Okan Kurt’un durumunun ise gayet iyi olduğu açıklamasında bulundu.

OKAN KURT KİMDİR?

Okan Kurt Aslen Gaziantepli’dir. Okan Kurt 1982 yılında Mersin’de dünyaya gelmiştir. Üç çocuklu bir ailenin ortanda çocuğudur. Kurt’un kendisinden bir yaş büyük abisi ve kız kardeşi vardır. Okan Kurt Bahçeşehir Üniversitesi’nde mimarlık okuduğu sırada inşaat sektörüne yönelmiştir. Ardından beş yıl Amerika’da eğitim görmesinin ardından 2 yıl da İtalya’da yaşamıştır. 2012 yılında da eski manken ve şarkıcı Demet Akalın ile evlenmişlerdir. Ünlü Çiftin 2014 yılında kızları dünyaya gelmiştir. Kızlarına Hira ismini vermişlerdir.

Okan Kurt, ticaretle uğraşmaktadır. Eşi Demet Akalın’ın klibinde oynamaması üzerine uzun süre gündeme gelmiştir. Demet Akalın’ın “Şerefime Namusuma” klibindeki performansıyla adından söz ettirmiştir. Ayrıca Komedyen Şahan Gökbakar’ın “Osman Pazarlama” filminde de konuk oyuncu olarak yer almıştır.

Okan Kurt’un aile şirketleri olan Martaş Lojistik piyasaya yaklaşık 150 milyon TL borçlanarak işleri bozulmuştur. Bu borçların ödenmemesi üzerine Demet Akalın – Okan Kurt çiftinin Beykoz’daki evlerinde haciz işlemi uygulanmıştır. Alınan karar gereği, villada bulunan bir dizi eşya haczedilmiştir. Yaşanan bu olay sonrasında Demet Akalın evliliğini bitirme kararı almıştır. Çift 11 Eylül 2018 tarihinde boşanmışlardır.  Kısa süre sonra yeniden aynı evde yaşamaya başlamışlardır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı