Cinsel Yönelimlerle İlgili Tepki Çeken Paylaşımda Bulunan Barbaros Yoloğlu Sosyal Medya Üzerinden Yeni Bir Açıklama Yaptı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Cinsel Yönelimlerle İlgili Tepki Çeken Paylaşımda Bulunan Barbaros Yoloğlu Sosyal Medya Üzerinden Yeni Bir Açıklama Yaptı

MAGAZİN

19 Şubat 2021 Cuma 13:29:04

Son Güncelleme: 19/02/2021 13:30:36

Cinsel Yönelimlerle İlgili Tepki Çeken Paylaşımda Bulunan Barbaros Yoloğlu Sosyal Medya Üzerinden Yeni Bir Açıklama Yaptı

MasterChef Türkiye 2020 yarışması ile adını geniş kitlelere duyuran Barbaros Yoloğlu, Sevgililer Günü’nde yaptığı paylaşımla gündeme bomba gibi düşmüştü. Barbaros Yoloğlu kendisinin yanlış anlaşıldığını belirten yeni bir açıklama yaparak “Kız arkadaşım benim gökkuşağım” dedi. Peki, Barbaros Yoloğlu’nun kız arkadaşı kim?

Şef Barbaros Yoloğlu, 14 Şubat’ta yaptığı paylaşımda cinsel yönelimler hakkında yazdıklarından dolayı gündem olmuştu. Konu hakkında açıklama yapan 26 yaşındaki başarılı şef, yanlış anlaşıldığını vurgulayarak kız arkadaşı olduğunu belirtti.

“KALIPLARLA YAŞIYORUZ”

Sosyal medya hesabından cinsel tercihiyle ilgili yeni bir paylaşım yapan Yoluoğlu, şu ifadeleri kullandı: “Bugün sevgiyi anlatmak için kullandığım cümlelerim tek bir gruba bağlanmış olması kalıplarla yaşadığımızın en büyük göstergesi bence. Tıpkı sevgiyi bir güne, bir renge sığdırmak gibi…

Öncelikle içinde iyilik olan, sevgi barındıran tüm inanç, görüş ve duruşlara saygıyla bakıyor, destekliyorum. Siz evrende tek bir renk mi görüyorsunuz, hayatınız hep tozpembe mi mesela. Yağmurdan sonra çıkan gökkuşağı yüzünüze bir tebessüm iliştirmiyor mu? Hayatın da sevginin de yemeğin de acısı tatlısı tuzlusu var tıpkı renkler gibi.”

“KIZ ARKADAŞIM BENİM GÖKKUŞAĞIM”

Yaşanan olaylarla ilgili yeni bir açıklama yapan Barbaros Yoloğlu açıklamasına şu sözleri ekledi:
“Tartışmalara bir son vererek söylemek isterim ki kız arkadaşım benim gökkuşağım. Hayatımı renklendiren yüzüme gülümseme konduran en yağmurlu günler sonrasında ışığıyla renk saçan… Sizin hayatınızın gökkuşağı ne ise kıymetini bilin ve bence tüm renkleri sevin. En yakın zamanda rengarenk bir yemek yapacağım size, hayatın farklılıkların birlikte ne kadar uyum içinde olduğunu gösteren. Ne kadar güzel olduğunu konuşuruz çünkü yemeğe bile lezzetini veren sevgidir.”

KIZ ARKADAŞINDAN DESTEK MESAJI

Barbaros Yoloğlu’nun açıklamasının ardından kız arkadaşı Şule İdil Aydın da benzer bir yaparak sevgilisinin açıklamasını paylaştı. Yoloğlu ise sevgilisinin paylaşımına kalp koyarak desteğini belli etti.

“BENİM AŞKIM RENGARENK” DEMİŞTİ

14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir paylaşım yapan Yoloğlu, cinsel yönelimi hakkında şunları yazdı: “Bu zamana kadar yakından uzaktan herkes nasıl davranmam gerektiğini nasıl düşünmem gerektiğini hatta nasıl sevmem gerektiğini öğretmişti bende öğrendiğimi zannetmişim. Ama öyle bir şey oluyor ki bildiğim tüm doğrularla yanlışlarım birbirinin içinde denize düşen kar tanesi gibi eriyip kayboldu. Aşk için tek renk verdiler çektiğimiz ve çektirdiğimiz tüm acılar o renk içindi. Benim aşkım rengarenk ve belki bir gün tüm renklerimizi elimizden aldığınızı düşünebilirsiniz bizi fabrika bacalarından çıkan duman renginin içinde mahkum edip zehirlediğinizi düşünebilirsiniz ama her yağan yağmurun ve esen fırtınanın ardından doğuracağımız güneşte gökyüzünü gökkuşağı ile boyayacağız.” demişti.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı