Cenk Küpeli ile Demet Şener Ayrıldı Fakat Damatlık Krizi Ortalığı Yeniden Alevlendirdi
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Cenk Küpeli ile Demet Şener Ayrıldı Fakat Damatlık Krizi Ortalığı Yeniden Alevlendirdi

MAGAZİN

1 Şubat 2021 Pazartesi 12:32:45

Cenk Küpeli ile Demet Şener Ayrıldı Fakat Damatlık Krizi Ortalığı Yeniden Alevlendirdi

2019 yılında evlenen manken Demet Şener ve Cenk Küpeli kısa bir süre önce ani bir kararla boşandılar. Ancak Küpeli’nin düğünde giydiği damatlıkla ilgili kavga bitmedi. Cenk Küpeli’nin düğünde giydiği damatlığı diken modacı Emre Bakar’ın, Küpeli’nin kendisine gerekli ödemeyi yapmadığı gerekçesiyle icra takibi başlattığı öne sürüldü. Küpeli ise bu iddialar karşısında aksine Emre Bakara’a 40 bin liralık manevi tazminat davası açtı.

2019’da Demet Şener’le evlenen işadamı Cenk Küpeli kısa bir süre önce evliliğini sona erdirdi. Düğünden altı ay sonra modacı Emre Bakar, “Cenk Küpeli nikâhta giydiği damatlığın parasını ödemedi. 6 ay oldu hâlâ paramı alamadım” dedi. Modacının olayın ardından da 9 bin 350 liralık alacağı için icra takibi başlattığı ileri sürüldü.

40 BİN LİRALIK TAZMİNAT TALEP ETTİ

Küpeli’nin, hemen icra borcunu ödeyip dosyanın kapanmasını sağladı iddia edildi. Modacının ekrana çıkıp açıklamalar yapmasına çok sinirlenen Küpeli, ardından da “Yalan beyanlarda bulundu, itibarımı zedeledi” diyerek modacı Bakar’dan davacı oldu. Küpeli, Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurarak Bakar’dan 40 bin liralık manevi tazminat talep etti.


CENK KÜPELİ SESSİZİĞİNİ BOZDU

Çıkan haberlerden sonra Cenk Küpeli, sessizliği bozup bir basın açıklaması yaptı. İşte Cenk Küpeli’nin o açıklaması;

Değerli Basın Mensupları,
Haberinizde kesin ifadelerle yazdığınız; tarafıma Emre Bakar adlı şahısın icra takibi başlattığı ve benimde bunu ödeyerek dosyayı kapattığıma dair asılsız, yalan bir haber oluşturulmuştur.

Tarafıma bu şahısın başlattığı ne bir icra takibi, ne herhangi hukuksal bir girişimi bulunmamaktadır. Aksine dava açan ve hukuksal tüm haklarımı sonuna kadar kullanan benimdir.

Siz basın mensupları üzerinden reklam yapmak isteyen bu şahısa ve firmasına itibar edilmemesini, yaptığınız haberlerin doğruluğunu araştırmanızı önemle rica ederim.

Haberin “iddia” mahiyetinde olduğunu belirtmeden, doğrudan şahsımı icra takibine maruz kaldığı şeklinde yazıyı kaleme alan kişi ve bu haberi yayınlayanlar hakkında da hukuki süreçleri avukatım başlatacaktır.
Cenk Küpeli

“YERYÜZÜNÜN EN GÜZEL ŞEHİRLERİNDEN BİRİ BOŞALDI”

Öte yandan Cenk Küpeli, geçtiğimiz günlerdeki paylaşımıyla halen aşk acısını çektiğini ima etti. İstanbul manzarasında tek başına çekilmiş bir karesini paylaşan Küpeli, fotoğrafa da Nazım Hikmet’in şu şiirini not düştü: “Sen yoksun, yeryüzünün en güzel şehirlerinden biri boşaldı içinden elini çektiğin bir eldiven gibi boşaldı.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı