Burcu Özberk: “Yumurtalıklarımı Dondurmayı Düşünüyorum. Evlenmeden Çocuk Sahibi Olabilirim.”
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Burcu Özberk: “Yumurtalıklarımı Dondurmayı Düşünüyorum. Evlenmeden Çocuk Sahibi Olabilirim.”

MAGAZİN

3 Şubat 2021 Çarşamba 13:41:51

Burcu Özberk: “Yumurtalıklarımı Dondurmayı Düşünüyorum. Evlenmeden Çocuk Sahibi Olabilirim.”

Oyuncu Burcu Özberk Club House uygulaması üzerinden katıldığı bir sohbette söyledikleriyle gündem oldu. Anne olmak için evlenmesine gerek olmadığını söyleyen Burcu Özberk, “Kendime güvenirsem babasız bir çocuğu dünyaya getirebilirim. Bu yüzden de yumurtalıklarımı dondurmayı düşünüyorum” dedi.

Evlilik ve çocuk sahibi olma konusunda gelen sorulara cevap veren 31 yaşındaki güzel oyuncu, “Ben yeğenimle ilgileniyorum. Onu yetiştirmeye çalışıyorum. Çocuk yetiştirmenin çok zor olduğunu biliyorum” dedi.

“EVLENMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM”

Güzel oyuncu Özberk anne olmak için evlenmesine gerek olmadığını söyleyerek, “Maalesef kadınlar olarak biyolojik açıdan biraz şanssızız. Belli bir yaştan sonra çocuk sahibi olamıyoruz. Ben de 31 yaşındayım. Evlenmeyi de düşünmüyorum ama kendime güvenirsem babasız bir çocuğu dünyaya getirebilirim. Bu yüzden de yumurtalıklarımı dondurmayı düşünüyorum” diyerek iddialı açıklamalarda bulundu.

“HAYATIMDA BİRİ OLDUĞU ZAMAN AÇIKLARIM”

Bir dönem adı Murat Kazancıoğlu ile aşk dedikodularına karışan Özberk, ilişki konusunda seçici olduğunu belirterek “Murat benim arkadaşım. Hayatımda biri olduğu zaman saklamam, paylaşırım” açıklamasını yapmıştı.

“SEVGİMİ BÜYÜK YAŞARIM”

Geçtiğimiz senelerde bir dergiye röprtaj veren Burcu Özberk, “Sevgimi büyük yaşarım. Sevmediğimi de net belli ederim. Kendi hayatımı ben yönetirim, inatçıyım ve isteklerimden vazgeçmem” ifadelerini kullanmıştı.

BURCU ÖZBERK KİMDİR?

Burcu Özberk, 12 Aralık 1989 tarihinde Eskişehir’de doğdu. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunu olan Özberk, İlk ekran deneyimini “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde yaşadı.

Burcu Özberk, bu dizide canlandırdığı “Huricihan Sultan” karakteri ile beğeni kazandı. “Güneşin Kızları” dizisindeki “Nazlı Yılmaz” karakteri hayatının dönüm noktası oldu.

Oyuncu, Erdal Beşikçioğlu’nun Tatbikat Sahnesi’nde “Marquis de Sade Quills” ve “Woyzeck Masalı” adlı oyunlarda rol aldı.

Özberk, Çağlar Ertuğrul ve Altan Erkekli ile paylaştığı “Afili Aşk” dizisinde “Ayşe” karakterine hayat verdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı